poniedziałek, 12 grudnia 2022

Ostatni dzwonek na promocję mikołajkową z 400 zł w Paribas

W końcówce tego roku mamy niezwykle mało promocji bankowych. Nasze główne zainteresowania skupiają się przede wszystkim na stawkach na KO, ale nie każdy ma kasę do odłożenia. Niektórzy wolą po prostu zarobić na wydawaniu kasy, a w takim przypadku warto korzystać z kont, które zakładamy tylko dla premii. A tutaj przoduje Paribas, gdzie mamy już ostatni dzwonek na promocję mikołajkową z 400 zł


W kwestii adresata nowej promocji nic się nie zmienia. Bank przyzna nagrodę dla każdego, kto zamknął tutaj konto 12 miesięcy temu. Kto więc odsiedział swoje i chce zgarnąć nową premię może brać udział.

Tutaj zgarniesz 400 zł w nowej promocji Projekt Mikołajki w Paribas

Nowa oferta potrwa dość jeszcze tylko do piątku do 16 grudnia. Oferta jest jak zwykle limitowana, ale bank powrócił do standardowej puli 3000 sztuk czyli więcej niż ostatnim razem. Możliwe zatem, że oferta potrwa do końca.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całą pulę?


 

1) 50 zł do Allegro  za nadanie PINu do 31 grudnia 2022

To już jest reguła w promocjach Paribasa, że pierwsza część jest najprostsza i praktycznie za darmo. Wystarczy nadać PIN, do karty na co mamy czas do końca roku, by dostać za to 50 zł w prezencie w formie e-kodu do Allegro.

 2) 350 zł w formie przelewu za aktywność w styczniu i lutym

Kolejne wypłaty będą już miały formę przelewu na konto czyli tak jak lubimy najbardziej. Bank wymagać już będzie jak zwykle aktywności, ale nieco innej niż poprzednio. Do spełnienia łącznie są 3 warunki:

  • 4 transakcje kartą na dowolną kwotę
  • wydać 200 zł za pomocą transakcji BLIK
  • wykonać 1 przelew

Tym razem bank nie kombinuje z innymi warunkami w każdym z kolejnych miesięcy stosując zasadę; każdy kolejny miesiąc jest trudniejszy. Warunki są identyczne w styczniu jak i w lutym i nie są one jakoś szczególnie trudne. 

Nagroda będzie oczywiście podzielona na dwie części po 175 zł za każdy miesiąc i dostaniemy jak zwykle w kolejnym miesiącu czyli do końca lutego oraz marca. Po jej otrzymaniu zamykamy konto i czekamy znów rok na nową premię.

Tutaj zgarniesz 400 zł w nowej promocji Projekt Mikołajki w Paribas

Podsumowując mamy typową akcję Paribasa, bo też premia 400 zł to typowa premia w tym banku. Kasa przyda się z pewnością do podreperowania swojego budżetu po grudniu, który zwykle jest najtrudniejszym miesiąc pod względem wydatków.

Regulamin promocji 400 zł za udział w Projekcie Mikołajki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz