piątek, 15 lipca 2022

Megałatwe 400 zł do zgarnięcia w nowej promocji Paribasa

 

Niedawno ruszyła nowa promocja w Paribasie. Do zgarnięcia jest tym razem nieco mniej, bo 400 zł, niestety nie odeślę was tym razem do poprzedniej, nieco ciekawszej promocji Letni relaks, bo ta już się zakończyła. Dziś do dyspozycji mamy 300 zł w gotówce oraz 100 zł do H&M, ale za to w wybitnie łatwy sposób można zgarnąć tę premię.


Kto może z tego skorzystać wiadomo praktycznie z góry. Karencja 12 miesięczna jaką mamy w tym bardzo rzadko ma odstępstwo od tej reguły. I rzut oka na regulamin to potwierdza - musimy mieć rok przerwy by skorzystać z nowej premii.

Tutaj zgarniesz łatwo 400 zł w nowej promocji Aktywność kodem sukcesu

Nowa promocja ma potrwać do końca lipca i tym razem zaryzykuję stwierdzenie, że nie skończy się przed czasem. Raz że część premii jest w postaci e-kodu do H&M, a dwa że bank przewidział więcej wniosków niż zwykle, bo nie 3000 a 5000 sztuk.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całe 400 zł?


1) 50 zł na konto + 100 zł do H&M

Początek jak zwykle jest niezwykle banalny. Bank wymaga aby w sierpniu

  • nadać PIN do karty do 15 sierpnia
  • dokonać wpływu na konto na 500 zł
  • wykonać transakcję blik

żadna z powyższych czynności nie jest trudna, PIN nadajemy sami dla każdej karty w każdym banku na 3 możliwe sposoby, przelewy robimy praktycznie codziennie, zaś blikiem zapłacimy w necie czy w kasie samoobsługowej za dowolny jeden produkt, bo cena nie gra roli. 150 zł za tak banalne czynności to całkiem fajna premia. Tym bardziej jeśli ktoś lubi kupować ciuchy w H&M.


2) 250 zł na konto za same przelewy

O dziwo w kolejnych miesiącach jest nawet jeszcze łatwiej, wystarczą bowiem same przelewy. Ściślej bank żąda byśmy zrobili

  • wpływ na  1000 zł
  • przelew na 300 zł do innego banku

przy czym powyższe dwa przelewy należy dokonać we wrześniu, październiku oraz listopadzie. I za taki banał dostaniemy aż 250 zł. 

Tutaj zgarniesz łatwo 400 zł w nowej promocji Aktywność kodem sukcesu

Na marginesie promocja ma śmieszną nazwę Konto na lata. To zaprzeczenie ofert paribasowskich, gdzie konto ma się na miesiące, bo po zgarnięciu premii należy jak najszybciej zamknąć konto by wrócić po nową premię

Regulamin promocji łatwych do zgarnięcia 400 zł w Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz