środa, 29 czerwca 2022

485 zł do zgarnięcia w promocji Letni relaks w Paribas

Omówiona w poprzednim artykule oferta Inbanku dziś została podrasowana o czym piszę dziś na FpG. Tutaj zatem warto przypomnieć trwającą wciąż atrakcyjną ofertę Paribasa. Niech nie zmyli was poniższy screen, do zgarnięcia jest tyle samo kasy co poprzednio plus coś ekstra. A co ważniejsze warunki są znów banalne.


Karencja jest w dalszym ciągu taka jak być powinna i wynosi jeden rok. Tutaj nie bawią się w wydłużaniu nam odsiadki jak to ma miejsce w wielu innych bankach za zgarnięcie poprzedniej premii. Nie masz konta od 12 miesięcy? To możesz dostać następną premię.

Tutaj zgarniesz 485 zł od Paribas za udział w promocji Letni relaks

Mimo nazwy Letnia premia, promocja niniejsza ma potrwać stosunkowo krótko, bo tylko do 5 lipca 2022. I to o ile nie wyczerpie się limit wniosków, który jak zwykle obliczony jest na 3000 sztuk.

Co trzeba zrobić by zgarnąć pełną pulę?


1) 185 zł za... jeden przelew!

Początek jest megałatwy. Wystarczy 

  • jeden przelew na 300 zł

by dostać pierwsze 150 zł w gotówce. Pozostałe 35 zł dziwnie wyglądające w tytule to po prostu dodatek zachęcający w postaci e-kodu do Legimi. Firma ta chwali się posiadaniem ponad 140 000 tytułów dostępnych na 4 urządzeniach.

Na marginesie Legimi specjalizuje się w ebookach oraz audiobookach. Chociaż bardzo lubię czytać książki to jednak zdecydowanie wolę wersję papierową. Z Legimi nie miałem dotąd do czynienia stąd pytanie do was czy można tutaj zamiast wersji elektronicznej wybrać po prostu papier?


2) 150 zł za przelew i 3 płatności w sierpniu

W drugim miesiącu wakacji do wykonania mamy 

  • przelew na 300 zł
  • płatność kartą 3x na dowolną kwotę

Jest zatem niewiele trudniej, dochodzą bowiem zwykłe płatności kartą w mniejszej ilości niż wymaga Getin.

 


3) 150 za przelew i 3 płatności we wrześniu

W pierwszym miesiącu nowego roku szkolnego mamy powtórkę z sierpnia, bo warunki są identyczne z podanymi w poprzednim punkcie. Premię dostajemy każdorazowo w następnym miesiącu po spełnieniu warunków, więc ostatnią kasę dostaniemy przelewem najpóźniej do końca października po czym konto będzie można zamknąć.

Tutaj zgarniesz 485 zł od Paribas za udział w promocji Letni relaks

Podsumowując mamy dość fajną promocję dla zwolenników czytania i nie tylko. Ci którzy tego nie lubią zawsze mogą dodatkową premię od banku potraktować jako prezent dla książkomana a sami zgarnąć 450 zł dla siebie w łatwy sposób.

Regulamin promocji Letni relaks z 485 zł

1 komentarz: