wtorek, 2 listopada 2021

Ostatni dzwonek na 400 zł w gotówce za łatwe warunki w nowej promocji Paribasa

Skończyła się już promocja z 420 zł w Paribas opisana w poprzednim wpisie. Za to wciąż jeszcze przez kilka dni potrwa inna promocja, w której premia jest nieco mniejsza, ale za to posiadająca dużo łatwiejsze warunki i z premią w postaci gotówki:) W nazwie promocji widzimy październik, ale jeszcze w pierwszym tygodniu listopada można tutaj zgarnąć fajną premię.


Co do nowego klienta to mamy status quo, cały czas karencja wynosi 12 miesięcy, co jest bodaj najkrótszą odsiadką wśród banków dających fajne premie na start. Jeśli więc nie miałeś tutaj konta przez ostatni rok możesz śmiało wracać.

Tutaj łatwo zgarniesz 400 zł w nowej promocji październikowa premia

Nowa promocja ma potrwać do 7 listopada, ale tym razem wątpię czy powyższy link będzie aktywny aż tak długo. Bank jak zwykle przewidział tylko 3000 wniosków, a warunki są takie, że promocja szybko może stac się nieaktywna i zastąpiona mniej ciekawą.

Co zatem trzeba zrobić by zgarnąć 4 stówki?

1) 150 zł za 3 przelewy w listopadzie

Zaczyna się bardzo przyjaźnie i podobnie do rewelacyjne promocji z końcówki z ubiegłego roku w której brałem udział. Pariba wymaga by w listopadzie tylko...:

 • wykonać 3 przelewy

nieważne czy z kompa czy z komórki, jak komu pasuje. I za to dostajemy w grudniu fajną premię w wysokości 150 zł. Innymi słowy za tak banalną czynność jaką jest jeden przelew dostajemy 50 zł. Bardzo miło.


 2) 250 zł za wpływ i 5 płatności

W ostatnim miesiącu tego roku mamy nieco trudniejsze warunki do spełnienia, ale w dalszym ciągu na pewno banalne. Wystarczy:

 • przelać sobie do Paribasa 1000 zł
 • dokonać 5 płatności Blikiem

i to wszytko. A skoro bank wymaga płatności blikiem czyli cyferkami jakie wyświetla apka po zalogowaniu to nie musimy wyrabiać sobie tutaj niepotrzebnie karty. I za te dwie banalne czynności dostajemy jeszcze więcej bo 250 zł w prezencie na nowy rok

Tutaj łatwo zgarniesz 400 zł w nowej promocji październikowa premia

UWAGA: Na koniec ważna informacja: chociaż dla zdobycia premii wykonywać kartą nic nie musimy, to jednak karta jest wymagana do wypłaty nagrody o czym mówi punkt 1.6) zasadach uczestnictwa promocji.

Chociaż Paribas miał multum promocji w tym roku, to ta wygląda chyba najciekawiej. Nie tylko premia jedna z najwyższych, to w końcu w postaci gotówki, dzięki czemu sami sobie postanowimy czy wydamy na co nam się podoba czy wpakujemy na konto by pomnażać nasze oszczędności.

Regulamin promocji Październikokwa premia 400 zł z Paribas

2 komentarze:

 1. Wszystko ładnie, pięknie ale najwyższy problem mam z wysłaniem skanu dowodu. Proza życia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio wysyłałem skan ze smartfona i z trudem bo z trudem, ale się udało. Jednak dużo prościej jest z kompa, jeśli się ma skany dowodu. Można sobie przesłać takie skany z komórki na kompa i spróbować tą drogą.

   Usuń