poniedziałek, 8 listopada 2021

1,5% na KO w Alior bank oraz 200 zł na start

Skończyła się już fajna promocja Paribasa opisana w poprzedniej przypominajce. Paribas ma co prawda nową ofertę z możliwością zgarnięcia 450 zł, którą można podpatrzeć tutaj, ale moim zdaniem hitem na dziś nie jest oferta Francuzów lecz nowa stawka na KO w Alior.

Na pierwsze efekty podwyżki stóp przyszło nam czekać krócej niż się spodziewaliśmy. Jako pierwszy startuje Alior bank, który stawkę do swojego konta oszczędnościowego podniósł znacznie bo aż do 1,5%. Powrót z przytupem.

Co więcej za samo założenie konta można zgarnąć 200 zł, a przecież KO musi współistnieć z ror, więc lepiej zarobić coś na start jak ktoś nie ma tutaj konta. A trzeba przyznać, że premia nie jest trudna do zgarnięcia.


Ale po kolei, zaczniemy od konta oszczędnościowego, bo jak sądzę zdecydowana większość czytelników FpG posiada tutaj konto. Wszak to jeden z najlepszych banków w Polsce od lat i warto tutaj mieć konto na stałe, tym bardziej, że KO od czasu do czasu wyróżnia się na rynku.

Stawka dla KO obowiązuje oczywiście dla nowych środków, a te liczone są względem 25 października 2021. Standardowo mamy tutaj 1% dla jak ktoś ma tutaj ror i przelewa sobie 2000 zł to może liczyć na podwyższenie stawki do tytułowego 1,5%. Stawka obowiązuje do kwoty 100.000 zł

Tutaj założysz konto w Alior i zgarniesz 200 zł na start

A skoro można mieć więcej tylko za sam banalny przelew, to warto konto tutaj posiadać. Sam przelewam sobie 2000 zł co miesiąc, zaś kasa może szybciutko wrócić na dowolne miejsce, bo melonik daje nam możliwość wyboru 5 natychmiastowych przelewów za darmo w miesiącu. 


Jeżeli chodzi o karencję, to nie ma tu już dożywocia, co wkurzało nas przez długi czas. Bank wreszcie poszedł po rozum do 'głowy' i skrócił karencję do 2 lat. To z pewnością umożliwi wielu z was powrót po podwójną premię: na KO i na ror:)

Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł na start?

Przede wszystkim konto trzeba założyć z kartą. Chociaż posiadam tutaj konto od wielu lat, z karty nie korzystam, gdyż nie jest ona wymagana by korzystać z fajnego KO. Dla zgarnięcia premii musimy jednak posiadać karty, ale po jej otrzymaniu można ją wyrzucić do kosza i używać KO dla własnych potrzeb.


Premia została podzielona standardowo na 4 części, warunki są jednak naprawdę banalnie proste. Wystarczy bowiem:

  • wykonać jedną transakcję kartą na dowolną kwotę
  • raz zalogować się do apki aliora

Powyższe czynności trzeba wykonać przez 4 miesiące, by zyskać po 50 zł za każdy miesiąc. Warunki więc praktyczne żadne, premię więc zgarnąć będzie bardzo łatwo.


Minusem jest fakt, że aby karta była darmowa to o ile pamiętam należy nią wydać 300 zł. Kto ograniczy się tylko do jednej płatności zgarnie premię, ale bank policzy mu drobną opłatę. Tak czy owak będziemy na plus.

Tutaj założysz konto w Alior i zgarniesz 200 zł na start

Oferta ważna do końca roku czyli do 31 grudnia 2021. Ale zawsze warto sprawdzać linki nawet po tym terminie, bowiem często odnawiają się one automatycznie i jak jest nowa oferta, to od razu można podpatrzeć co nowego bank przygotował.


Sytuacja jak widać zmienia się dynamicznie. We wrześniu przelałem środki z Getina do aion na 1,50% na dwa miesiące i jak widzę nie wrócą one do zielonych, mimo iż ostatnio Getin podniósł stawkę do 0,8%. Nareszcie kończą się stawki z zerem z przodu, zaś najwyższą stawkę z aion można utrzymać:)

Regulamin promocji 200 zł na start z Alior bank

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz