poniedziałek, 22 czerwca 2020

Ostatni dzwonek na KO na 3% oraz 150 zł z kontem Pekao

Już tylko do końca miesiąca można skorzystać z promocji konta w Pekao. Zyskać można do 150 zł. Dodatkowo nadal można brać udział w akcji polegającej na polecaniu konta, i zgarniać 100 zł za każdą poleconą osobę. Kto ma ochotę na darmową kasę, niech zajrzy w szczegóły.


Tutaj założysz konto, by zyskać do 150 zł oraz założysz lokatę na 3% 

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie miały konta, ani lokat w okresie od 1 września 2019 r. od 20 maja 2020 r. Oferta będzie ważna do 30 czerwca 2020 r.

Co zrobić, aby otrzymać bonus? 100 zł otrzymamy jeśli od dnia przystąpienia do promocji do ostatniego dnia następnego miesiąca oraz przez kolejne trzy miesiące spełnimy proste warunki (łącznie przez 4 miesiące):
 • wpływ min. 500 zł 
 • transakcje bezgotówkową ( może być kartą lub przez apke mobilną)
 • logowanie do apki mobilnej PeoPay
Pamiętajmy, że do wpływów na konto nie zostaną zaliczone wpłaty gotówkowe, wpływy z rozliczeń depozytów lub pożyczek, ani przelewy własne w banku.Nagroda zostanie wypłacona na konto do 30.11.2020 r.

Kolejne 50 zł otrzymamy w postaci punktów powitalnych za zapisanie się do programu MasterCard Bezcenne Chwile.Punty można wymieniać na nagrody.

Oczywiście konto założymy zdalnie, bez wychodzenia z domu. Po kliknięciu w link, wybieramy weryfikację za pomocą selfie. Konto jest darmowe dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia. Ale bez obaw, osoby mające więcej niż 26 lat, będą miały darmowe konto jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym będą miały wpływ min. 500 zł oraz wykonają jedną płatność kartą lub apką. A przecież to żadne warunki, skoro takie same trzeba spełnić by zdobyć bonusową kasę więc i tak to zrobimy.

Oprócz darmowego konta oraz bonusu do 150 zł, bank oferuje także lokatę na 3%. 

Lokatę będzie można założyć za pomocą bankowości mobilnej. Oprocentowanie 3,00% będzie obowiązywało na 3 miesiące do 10 tysięcy złotych. Lokata będzie udostępniona do 3 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto
                              


A jeśli już jesteśmy posiadaczami konta, możemy zacząć polecać je znajomym. Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki, bank wypłaci nam 100 zł. Łącznie możemy zyskać do 1500 zł, bo możemy polecić max. 15 osobom.

Jeśli chcesz zostać moim poleconym napisz na marszr1@gmail.com, aby otrzymać kod. A później polecaj dalej ;)


Regulamin promocji 100 zł
Regulamin promocji produkty na start
Regulamin programu poleceń

2 komentarze:

 1. od 1 stycznia 2019 nie miały konta

  OdpowiedzUsuń
 2. http://moneyafterhours.blogspot.com/2020/01/kumulacja-zyskow-200-zl-na-start-ko-na.html
  Czy ktoś z Was dostał drugie 100zł z tej promocji z stycznia 2020?

  OdpowiedzUsuń