środa, 27 listopada 2019

Ostatni dzwonek na 200 zł za zasilenie konta na karcie Revolut dla biznesu


Jeszcze tylko kilka dni bo do soboty można skorzystać z bardzo popularnej karty Revolut dla Biznesu dającej premię aż 200 zł za jeden przelew, a co więcej w przeciwieństwie do ofert banków jest całkowicie darmowa. Oferta cieszy się bardzo dużym powodzeniem, więc warto przypomnieć ją dla zainteresowanych.

Info o premii znajduje się na samej górze: Promocode Odbierz 20PLN

Tym razem informację o premii można zauważyć w górnym pasku promocyjnego linku. Widzimy tam napis: Promocode Odbierz 200PLN is activated. Czas trwania promocji nie uległ zmianie, w dalszym ciągu ma ona potrwać do końca listopada. Od grudnia nie będzie już żadnej premii za otwarcie.

Tutaj założysz konto Revolut dla biznesu i zgarniesz 200 zł na start

Jest jednak mała zmiana w stosunku do poprzedniej premii z 50 euro. Z informacji jakie otrzymałem: osoba, która się zarejestruje i zasili uruchomione konto kwotą 50 EURO (bądź równowartością w PLN), od razu po doładowaniu otrzymuje premię dokładnie tej samej wysokości.Oznacza to, że nie trzeba czekać na otrzymanie premii do czego przyzwyczailiśmy się z promocji bankowych. Tutaj kasę na start otrzymujemy od razu co oszczędza nam niepotrzebnych nerwów w przypadku gdy oferent zwleka z wypłatą obiecanej premii.W przeciwieństwie do banków nie trzeba oczywiście spełniać żadnych dodatkowych warunków, co na chwilę obecną jest bardzo dużą zależą fintechów. Wystarczy samo założenie konta, które od grudnia niestety już nie będzie premiowane.


To podobno dzięki Revolutowi mamy w bankach rewolucję w płatnościach za granicą, które do niedawna były prawdziwym eldorado dla banków. Jechaliśmy za granicę, to z góry liczyliśmy się z dodatkowymi opłatami, to był luksus za 'bycie światowcem'. Na pociechę był fakt, że wyglądało to lepiej, aniżeli kłopotliwe przelewy Western Union z ubiegłego wieku.Revolut jak sama nazwa wskazuje zrewolucjonizowała ten monopol bankowy. Banki teraz oprócz kont walutowych oferują inteligentne karty, które rozpoznają płatności i pobierają kasę od razu z ror.

Tutaj założysz konto Revolut dla biznesu i zgarniesz 50 euro na start

Przetestowałem to w wakacje na przykładzie konta w Aliorze. Działało całkiem w porządku, ale odbywało się w ramach darmowych korzyści, co zablokowało mi przelewy natychmiastowe. W Revolucie nie ma sytuacji coś za coś, tutaj póki co jest wszystko za friko i to nawet dla firm:)


Przypominam, że nie tylko firmy zyskują tutaj na start. Każdy z Was może za darmową kartę Revolut zgarnąć 40 zł na start korzystając z mojego polecenia i zgarniać kolejne 40 zł za każde polecenie swojego Revoluta dla znajomych. Podobno limit w poleceniach wynosi 100 osób - Też znacznie lepiej niż w bankach:)

Promocyjny link do założenia Revoluta i zgarnięcia 40 zł na start

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz