piątek, 15 listopada 2019

400 zł w gotówce do zgarnięcia w zakręconej promocji Konto z Zyskiem


Ruszyła kolejna, tym razem rekordowa premia za otwarcie konta w Paribas. Ponieważ dwa dni temu opisywałem promocję z 350 zł za otwarcie konta w Paribas, a od dziś mamy nową z jeszcze wyższą premię, jej opisanie warto przenieść tutaj, gdzie dłużej będzie na stronie głównej.

Nie zliczę już ile promocji jednocześnie jest w tym banku. Do tego służy zresztą osobna zakładka Nie przegap, gdzie znajdziecie w jednym miejscu wszystkie zebrane w jednym miejscu. Niemniej spośród wszystkich najnowsza oferuje najwięcej.


Definicja nowego klienta jest w tym banku już stałą, ale mimo to przypomnę iż wynosi ona 9 miesięcy. Wszak nie każdy czytelnik PP4 trafia na FpG, kto zatem od trzech kwartałów nie miał konta w Paribasie może tutaj wrócić po nową premię.

Tutaj zgarniesz premię w wysokości 400 zł za konto w Paribas

Promocja ma potrwać do 8 grudnia 2019. Bardzo możliwe jednak, że zakończy się ona wcześniej, skoro i ta promocja jest limitowana. Limit wniosków ustawiono tym razem na 4500 sztuk. Niby niewiele, ale jednocześnie mamy kilka innych promocji...

Co trzeba zrobić by zgarnąć cztery stówki?
W promocji z 350 zł mamy 50 zł za założenie konta + 300 zł za ilościowe płatności kartą w których nieważna jest kwota zakupu. Dla wyższej premii jest nieco trudniej, bowiem bank wymaga tutaj kwotowej płatności.1. Grudzień: Łatwy etap I - 100 zł
Na początku czyli w ostatnim miesiącu tego roku jest bardzo łatwo. Wystarczy bowiem tylko:
 • założyć konto z kartą do 20 grudnia 2019
 • dokonać 3 płatności kartą na dowolną kwotę
Możemy się domyślać, że łatwe warunki w pierwszym miesiącu spowodowane są tym, że mamy tylko kilka dni na spełnienie warunków. Wszak kto założy konto w ostatnim terminie nie będzie miał wiele czasu skoro ostatnia dekada grudniu najeżona jest wolnymi dniami.2.  Styczeń: trudniejszy etap II - 100 zł
O drugą stówkę jest już nieco trudniej. Tym razem bank nie pozwala na minizakupy na dowolną kwotę jak to ma miejsce w równoległą promocją z 350 zł. 
 • dokonać płatności na 300 zł kartą przy minimum 3 płatnościach
mamy więc powrót do klasyki, bowiem do niedawna niemal w każdej promocji bank ten wymagał wydania 300 zł. Nie przypominam sobie jednak, by premia była tak fajna jak teraz, bowiem zwrot 100 zł to cashback na poziomie ponad 33%.

3. Luty: nieco trudniejszy etap III - 100 zł
Odrobinkę trudniej robi się w trzecim miesiącu, ale niewiele. Bank bowiem wymaga byśmy zrobili dodatkowo przelew, a to na szczęście banalna czynność
 • dokonać płatności  kartą na 300 zł przy minimum 3 płatnościach
 • zrobić wpływ na 1000 zł
warunki są więc dalej łatwe i tutaj mamy najczystszą klasykę aktywności. I to fajnie premiowaną bowiem za to czeka nas kolejna stówka:) 


Kolejny błąd na powyższym screenie


4. Marzec: podkręcenie stopnia trudności dla ostatniej premii - 100 zł
Czwarty miesiąc jak się można było spodziewać zawiera dodatkowy warunek. I na szczęscie wcale nie jest on taki trudny, chodzi bowiem tylko do zrobienie kilku przelewów do innego banku,choćby i na swojej konto.
 • dokonać płatności  kartą na 300 zł przy minimum 3 płatnościach
 • zrobić wpływ na 1000 zł
 • wykonać 5 przelewów z bankowości elektronicznej
Podsumowując całkiem sympatyczna promocja, znacznie lepsza niż sugeruje to ostatni screen z którego wynika, że punkt 4 należy powtórzyć w każdym miesięcy. Regulamin stanowi jednak inaczej, a to on jest wiążący o czym poinformował Jerzy w komentarzach.

Tutaj zgarniesz premię w wysokości 400 zł za konto w Paribas

Podsumowując promocja jest trochę zakręcona i może mącić w głowie. Jeśli jednak wbijemy sobie do głowy, że przez wszystkie miesiące spełniamy warunki z punktu 4, to zgarniemy całe 400 zł.

400 zł w Paribasie można zgarnąć znacznie szybciej

Alternatywa dla 400 zł:
Jeśli nie chce nam się uważać na te warunki mamy inną opcję:

Ekspresowe 400 zł za konto w Paribas  za akcję z Black Friday

Jest jeszcze inna, ekspresowa opcja na zgarnięcie 400 zł w Paribasie:) Kto przeoczył tę okazję odsyłam do osobnego wpisu na ten temat, bowiem zamiast męczyć się przez 4 miesiące premię można zgarnąć w... 3 dni zwane Black Weekend.


Regulamin promocji 400 zł za założenie konta z zyskiem

13 komentarzy:

 1. cyt: "zrobić przelew na 1000 zł"
  Polcan, raczej wpływ na 1000 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, chodzi oczywiście o przelew ale do banku, a nie z banku. Wpływ jest do tej operacji lepszym słowem. Dzięki za zwrócenie uwagi, poprawiłem wpis.

   Usuń
 2. Polcan opisujesz warunki otrzymania 400 zł na podstawie obrazków, które nie są podstawą do uzyskania nagród. Jest to, tylko obrazowo przedstawiony pogląd do uzyskania tych nagród. Zgadzam się z Tobą, że wpisy "w każdym z tych miesięcy" wprowadza niewłasciwą interpretację. Jednak podstawą do wypłaty 4 Nagrody jest Regulamin, który mówi bardzo zrozumiale cyt:
  „5. Czwarta nagroda w wysokości 100 zł jest przyznawana Uczestnikowi, który łącznie:
  a) spełni warunki do otrzymania Trzeciej nagrody określone w § 3 ust. 4 Regulaminu,
  b) w marcu 2020 r. wykona łącznie:
  ⎯ Transakcję/e bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 zł oraz
  ⎯ otrzyma Wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł.
  ⎯ min. 5 Przelewów za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile)”
  Nie ma nic o tym, że te czynności trzeba wykonywać „w każdym z tych miesięcy”, czyli jak napisałeś w grudniu, styczniu, lutym czy w marcu, lecz tylko w ostatnim miesiącu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Paribas bardzo często robi błędy na swoich LPkach i wielokrotnie zwracałem na to uwagę, po czym bank zlecał zrobienie korekt.
   Uznałem, że po kilku moich interwencjach więcej błędów już nie będzie i w kilku przypadkach tak było. Niestety jak widać osoby tworzące elpeki dalej robią błędu i nie należy im ufać. Dla mnie to nauczka, żeby jednak za każdym razem zaglądać do regulaminu i sprawdzać czy znów to co jest na LP i w regulaminie się zgadza.
   Dzięki za zwrócenie uwagi, wprowadziłem oczywiście stosowne poprawki do artykułu.

   Usuń
 3. I po co ta cała zabawa ?

  OdpowiedzUsuń
 4. polcan w opisie jest błąd
  Wg regulaminu powinno się:
  w grudniu - wykonać 3 transakcje kartą
  w styczniu - wykonać 3 transakcje kartą na kwotę min 300zł
  w lutym - wykonać 3 transakcje kartą na kwotę min 300zł, przelaćna konto min.1000zł
  w marcu - wykonać 3 transakcje kartą na kwotę min 300zł, przelać na konto min.1000zł,
  wykonać min 5 przelewów z konta

  skorzystałem z tej promocji doczytałem regulamin dla pewności

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście zawsze należy czytać regulamin by być pewny a najlepiej sobie go skopiować, bo w artykule często linki zostają automatycznie podmieniane na nowsze.

   Porównałem to co napisałem z regulaminem i moim opisem. Rozumiem że chodzi Ci o to, że regulamin mówi:
   'spełni warunki do otrzymania pierwszej nagrody'
   czyli, że trzeba wykonać 3 płatności kartą na kwotę 300 zł o czym nie napisałem, a regulamin nie mówi wprost.

   Faktycznie mogłoby się zdarzyć, że ktoś wykona zakup jednorazowy na 300 zł, lub dwa zakupy na tę kwotę i uzna, że spełnił warunki, a wówczas nie dostanie premii.

   W takim przypadku należałoby napisać wprost, że zawsze należy wykonywać minimum 3 transakcje kartą. Oczywiście dodałem ten zapis do artykułu.

   Usuń
  2. Cyt: "'spełni warunki do otrzymania pierwszej nagrody'"
   W kolejnych miesiącach nie chodzi o ilość płatności, lecz o transakcję bezgotówkową na min 300 zł. Nie otrzymasz drugiej nagrody 100 zł, jeśli nie spełnisz warunków do otrzymania pierwszej nagrody. I w kolejnych miesiącach analogicznie. Nie otrzymasz trzeciej nagrody, jak nie spełnisz warunków do otrzymania drugiej nagrody itd.

   Usuń
 5. super teraz jest ok

  OdpowiedzUsuń
 6. Jerzy nie masz racji
  Pierwsza nagroda w wysokości 100 zł jest przyznawana Uczestnikowi, który łącznie:
  a) spełni wszystkie warunki określone w § 2 ust. 1 Regulaminu, w tym złoży wniosek o Konto
  Osobiste i zawrze Umowę ramową zgodnie z § 2 ust. 1 pkt 4-6 Regulaminu,
  b) w grudniu 2019 r. wykona min. 3 Transakcje bezgotówkowe.
  a druga nagroda:
  Druga nagroda w wysokości 100 zł jest przyznawana Uczestnikowi, który łącznie:
  a) spełni warunki do otrzymania Pierwszej nagrody określone w § 3 ust. 2 Regulaminu,
  b) w styczniu 2020 r. wykona Transakcję/e bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 zł

  więc jeśli nie wykonasz min 3 transakcji jej nie otrzymasz.
  Chyba że mamy dwa różne regulaminy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A moim zdaniem Jerzy ma jednak rację. Chyba przedobrzyłeś z interpretacją regulaminu Anonimowy ;) Idąc Twoim tokiem rozumowania i będąc "aż tak dokładnym" - jak to Ty sugerujesz - to trzeba byłoby dodatkowo w każdym z kolejnych m-cy składać wniosek o konto i zawierać umowę ramową.

   Usuń
 7. Tom Tom i Jerzy może macie rację. Absolutnie nie chcę się wymądrzać , moją intencją było aby ktoś nie wdepnął na minę bo różnie to bywa. Szkoda się rozczarować i kasy nie dostać. Sam złożyłem wniosek. Regulamin tak właśnie zrozumiałem, być może się zakręciłem, ale lepiej dmuchać na zimne.
  pozdrawiam stałych czytelników bloga

  OdpowiedzUsuń