wtorek, 19 listopada 2019

Ostatni dzwonek na zgarnięcie smartfona Oppo AX7 4BG/64GB za darmową kartę w Citi


Jeszcze tylko do jutra potrwa promocja ze smartfonem w Citi. Mamy zatem ostatni dzwonek by przypomnieć tę ofertę, zaś oferty ze smartfonem są zwykle najbardziej popularne wśród licznych ofert dla kart w Citi. Tym razem do karty załączany jest smartfon Oppo AX7 4GB/64GB. 

Co ciekawe nie jest to jedyna oferta ze smartfonem za darmową kartę w Citi. Od tego tygodnia mamy nową ofertę ze smartfonem LG K30 Dual Sim, którą omawiam w osobnym wpisie dziś na FpG.


Nie wiem jak wy, ale ja jakoś coraz częściej wymieniam swojego smartfona na nowy. Pierwszy wytrzymał długo, ale każdy następny jakoś coraz krócej. Paradoksalnie te krócej działające są droższe od swoich poprzedniczek.Widoczny na powyższym zdjęciu Oppo z dużym wyświetlaczem 6,2 cale, 13 MPix  aparatem oraz pojemną baterią bo aż 4320 mAh  można mieć jednak za darmo. Kto może go otrzymać?  Citi coraz częściej zmienia daty powrotu, tym razem wrócić mogą osoby, które nie miały tutaj kk po 1 stycznia 2017.

Tutaj zgarniesz darmową kartę Citi wraz ze smartfonem Oppo

Oferta ma potrwać do 20 listopada 2019. Po tym terminie więc powyższy link promocyjny najprawdopodobniej przestanie być aktywny. Może się znów uaktywnić, jeśli w promocji pojawi się coś nowego, ale smartfony nie są w ciągłej promocji w tym banku.

Co zatem trzeba zrobić by zdobyć nowego smartfona?


Jak to w Citi warunki są dwa, chociaż na dobrą sprawę można mówić o jednym. 
  • zalogować się do bankowości w terminie 1 miesiąca
  • wykonać transakcje na 4000 zł w terminie 3 miesięcy
Przy pierwszym warunku mamy zapis, że czasu mamy aż 3 miesiące by się zalogować. Mam nadzieję, że wśród czytelników nie ma takiego naiwnego, który zapamiętuje sobie takie zachęty i czeka na ostatni moment by się zalogować.

Karta służy nam do zarabiania, a to oznacza, że raz w miesiącu musimy się zalogować by sprawdzić ile kasy mamy do oddania. I oczywiście oddać ją w całości bez zachęt do rozłożenia jej na raty. W ten sposób żyć można na koszt banku wykorzystując darmowy okres blisko 60 dni zwany tutaj grace period.
Pierwszy warunek to zatem samospełniający się punkt. Ważniejszy jest drugi czyli wydanie kartą 4000 zł. Kwota jest duża, ale mamy na to 3 miesiące, a przed nami gorący okres przedświąteczny, więc raczej nie będzie problemu by prezenty kupić na koszt banku, wykorzystać maksymalnie darmowy okres i na koniec zgarnąć za to smartfona:)

Smartfon przyjdzie do nas najpóźniej 60 dni od dnia w którym dostaniemy info o przyznaniu nam nagrody. Na koniec zaś możemy zarobić na karcie jeszcze raz udając, że chcemy ją zamknąć.

Tutaj zgarniesz darmową kartę Citi wraz ze smartfonem Oppo

W takim przypadku banku zwykle w ramach zatrzymania klienta oferuje nam dodatkowe 10% cashback. Skorzystałem z tego i dalej używam karty. Jest darmowa bezterminowo, a daje ciągle zarobić:)


Ze wskazaniem najlepszego konta na rynku jest problem, w zależności od naszych potrzeb może to być Millennium, Getin czy CA i w każdym przypadku będziemy mówić o krótkim okresie. W przypadku kredytówek nie ma tego problemu. Od wielu lat ta karta jest bezkonkurencyjna i zasłużenie wygrywa wszystkie rankingi.

Regulamin promocji zostań posiadaczem karty i smartfonu Oppo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz