poniedziałek, 23 lipca 2018

Ostatni dzwonek na ustrzelenie 200 zł z Millennium czyli jeszcze więcej i bez karencji


W okresie wakacyjnym częściej niż kiedykolwiek warto przypominać o kończących się świetnych promocjach. Niebawem kończy się jedna z najciekawszych w Millennium, gdzie zamiast dotychczasowych 150 zł jakie były w MM15 teraz można ustrzelić 200 zł


Co ważniejsze znów nie ma tutaj karencji, więc nawet ja mogłem po zamknięciu konta w maju wrócić już w czerwcu:)  Warunki zgarnięcia premii są praktycznie żadne, dwie stówki dostajemy dokładnie za to co robi każdy posiadacz konta w Millennium. Więc aż się prosiło by zamknąć konto i poczekać na powrót.
Dla przypomnienia konto może założyć każdy kto nie ma żadnego produktu w Millennium. Trzeba tu jednak podkreślić, że dodatkowo nie mógł brać udziału w dotychczasowych promocjach konta 360 stopni, a tych było już dość sporo.

Tutaj weźmiesz udział w promocji Ustrzel 200 zł z Millennium

Oferta ma potrwać jeszcze tylko kilka dni do piątku 27 wtorku 31 lipca 2018 więc do tego dnia można składać wnioski z powyższego dedykowanego linku.

Harmonogram akcji
Co konkretnie trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Ha, no właśnie nic ponad to co robi każdy posiadacz konta w Millennium czyli:
  • zrobić przelew na 1000 zł
  • wykonać jedną płatność kartą na dowolną kwotę
Jeśli te banalne czynności wykonamy w sierpniu i wrześniu dwie stówki trafi do nas.

Prosto, łatwo i przyjemnie. Zresztą sam regulamin też jest rekordowo prosty zawiera zaledwie... 1 stronę, więc to najkrótszy regulamin akcji promocyjnej jaki pamiętam. Wzór dla innych banków, które lubią plątać się w regulaminowych zawiłościach.

Tutaj weźmiesz udział w promocji Ustrzel 200 zł z Millennium

W maju zamykałem konto właśnie dla takiej okazji, skoro brak tutaj karencji, nie sądziłem jednak, że tak szybko będzie możliwość powrotu. Do tej pory miałem konto w Millennium tylko dlatego, że na KO było 3% zaś konto odnawiałem przez długi czas. Premii za założenie konta jednak nie zgarnąłem.

Jedno z moich ulubionych kont:)
Konto miało leżeć bezczynnie do października co wiąże się z wykonywaniem co miesiąc przelewu na tysiąc i jednej płatności. Przyjemniej będzie zrobić te czynności za premię niż za friko:)

Regulamin promocji Ustrzel 200 zł z bankiem Millennium

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz