sobota, 12 maja 2018

Nieoczekiwane 3,50% na koncie oszczędnościowym w Getin w promocji Bonus za aktywność


Trudno nadążyć za tym o się dzieje ostatnio na rynku. W majowym rankingu kont oszczędnościowych podałem, że konto w Getin w tym miesiącu będzie aktywne wyjątkowo krótko bo tylko do 16 maja.

Zaskakująca stawka w Getin

Tymczasem już dziś mamy nową stawkę i to aż 3,50% czyli tyle ile do niedawna mieliśmy na lokacie w Idea bank. Co więcej oprocentowanie jest gwarantowane przez 12 miesięcy, a więc bardzo długo jak na obecne oferty.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe na 3,50% w Getin

Ta promocja potrwa znacznie dłużej bo aż do końca wakacji. Niestety oferta jest dedykowana dla nowych klientów. Dla Getin nowy to taki, który nie miał tutaj konta od nieco ponad roku, a ściślej od 1 maja 2017

  Jedyny minus oferty to fakt, że wpakować tutaj możemy tylko wabikową kwotę czyli 10k. Powyżej tej kwoty mamy oprocentowanie 2,50% i to do 200.000 zł. Okazuje się bowiem, że można łączyć dwie promocyjne oferty co w bankach jest rzadkością:)


KO w Getin może być podpięte do Konta Proste Zasady, które jest jednym z najlepszych kont na rynku. Ma tylko jeden jedyny wymóg darmowości: jedną płatność kartą na dowolną kwotę, a to prościej aniżeli w Millennium. Inne możliwe konta to konto osobiste w Noble lub Noble Private Banking.


KPZ daje też zniżki w kinie:)
W tej promocji jest jednak trochę inaczej o czym mówi sama nazwa promocji: Bonus za aktywność. Aktwność to jednak praktycznie żadna, wymagane jest bowiem tylko wykonanie dodatkowo przelewu na kwotę 1500 zł. Może to być jednak przelew własny, więc warunki są całkiem spoko jak za premię w postaci stawki 3,50%.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe na 3,50% w Getin

Swoją drogą w kwietniu zamknąłem konto w Getin po skorzystaniu ze stawki 2,70% na KO. Konsultantka która przyjęła dyspozycję zamknięcia starała się mnie przekonać, że nie warto, bo bank przygotuje mi niebawem fajną ofertę. Nowa oferta owszem fajna jest, ale jak przypuszczałem będzie tylko dla nowych

Regulamin oferty specjalnej 3,50% za Bonus na start w Getin bank

13 komentarzy:

 1. Nie macie wrażenia, że po kilku latach lokatowej posuchy, kiedy za każde 0,1% trzeba było wykonać przynajmniej n-transkacji kartą itp., te nagłe wzrosty oprocentowania to zapowiedź jakiegoś przesilenia albo wręcz tąpnięcia w systemie bankowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wolne 500.000. Wskaż mi te super lokaty o super oprocentowaniu.

   Usuń
 2. A Mille pozostawiło na KO dalej 2,7%, ale zmniejszylo podobnie jak Optima limit do 100 tys. zł :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, o tym dziś na FpG
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2018/05/270-wciaz-w-millennium-w-8-edycji-konta.html

   Niestety w nowej 8 edycji nie wezmę udziału, więc niepotrzebnie zerowałem w piątek wszystkie konta w Millennium.

   Usuń
  2. Przy tym co się dzieje na rynku mogli chociaż jak Optima symbolicznie podnieść %

   Usuń
  3. Poczekamy do lipca to może wtedy Millennium się przebudzi. Na razie jest w czym wybierać i gdzie polokować w innych bankach, więc nie jest tak źle.

   Usuń
 3. Założenie konta tylko dla 40zł w rok to wyłącznie dla desperatów i kolekcjonerów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd to założenie? Przecież wkładając 10 tys. na rok, można zyskać 283,50 zł.

   Usuń
  2. Założenie pół procenta. Prawie każdy kto tu zagląda, ma już któreś konto z możliwością lokaty 3%. A jak ktoś chce zakładać konto, to jest kilka promocji znacznie lepszych niż 40zł.

   Usuń
 4. Tak trochę nie na temat - jeżeli ktoś z czytelników wtopił w obligacje GetBack SA to informuję, że sformułowała się inicjatywa obejmując już ponad 500 osób - zapraszamy www.pogetback.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzę Wam jak najlepiej, ale patrząc na doświadczenia innych wydymanych finansowo w "tenkraju" grup (np.: frankowiczów) to macie raczej marne szanse. Jedynie polisolokatowcy coś ugrali po latach, ale to chyba tylko dlatego, że firmy ubezpieczeniowe to zawodnicy niższej wagi niż baksterka.

   Usuń
 5. Ciekawe konto, żeby trzymać trochę gotówki na jakąś okazję. Odkąd WBK ubiło konta na 4% nie mam czegoś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Knf powinien dobrze sprawdzić banki Pana Czarneckiego

  OdpowiedzUsuń