środa, 23 maja 2018

Ostatni dzwonek na 150 zł cashback 2,70% na nowym koncie oraz 300 zł za wynagrodzenie w WBK


Jeszcze tylko kilka godzin bo do północy potrwa akcja specjalna w WBK. Do zgarnięcia jest wreszcie premia pieniężna zamiast bonu do takiego czy innego sklepu. Na deser mamy też nowe konto na 2,70% oraz 300 zł za przelew wynagrodzenia, więc do zgarnięcia jest całkiem sporo.

Ale po kolei. W akcji specjalnej WBK rozdaje w sumie 150 zł, które dzieli na dwie nagrody: 50 zł oraz 100 zł. Jak się można domyślać warunki będą łatwe do spełnienia, bo też WBK nigdy nie wydziwiał i nie przypadkiem należy do trójki najlepszych banków w Polsce.


Nowa, całkiem niezła akcja w WBK

Kto może zgarnąć tę premię? Tutaj nie mam dobrych wieści. Co prawda karencja nie jest długa, wystarczy bowiem zaledwie 12 miesięcy przerwy w posiadaniu konta, ale większość z nas zamykała konto w lipcu, więc rok jeszcze nie minął.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji Zarabiaj z kontem jakie chce po 150 zł

Pamiętajcie by wybierać kuriera przy zakładaniu konta zamiast przelewu natychmiastowego.

Promocja ma potrwać do 23 maja 2018, czyli dziś na pewno się zakończy.Co trzeba zrobić. Niewiele:
a. Nagroda pierwsza: 50 zł
Pierwsza premia zostanie przyznana już za samo założenie konta wraz z kartą z dedykowanego linku widocznego powyżej w terminie do 23 maja. Oczywiście przy zakładaniu trzeba zaznaczyć odpowiednie zgody na marketing elektroniczny i telefoniczny

b. Nagroda druga: 100 zł 
Druga premia dotrze do nas za dokonanie płatności na kwotę 150 zł. Można płacić jak kto lubi - kartą lub Blikiem, ważne by zdążyć przed dość nietypową datą bo 17 czerwca 2018.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji Zarabiaj z kontem jakie chce po 150 zł

Kasę dostaniemy przelewem na konto bardzo szybko bo już do 30 czerwca 2018:) Cóż, w wyborze nagród to inne banki mogłyby się dużo nauczyć od WBK.

Jakby powyższa promocja była mało wystarczającą zachętą, WBK wprowadza jeszcze dwie dodatkowe promocje. 


2. 2,70% na koncie systematycznym
Do powyższej promocji dodawane jest dość dziwne konto systematyczne. Dziwne, bo przecież do niedawna mogliśmy tutaj zakładać mobilne konto oszczędnościowe też na 2,70% z możliwością wpakowania nawet 100.000 zł i bank nie robił problemów nawet z zakładaniem kilku takich kont.

Tymczasem na nowym koncie systematycznym mamy zaskakujące ograniczenie do zaledwie 20.000 zł. Czym zatem różni się to konto od mobilnego? Tamto można było zakładać bez względu na to jakie konto się posiadało. Sam posiadam konta 123 i mobilne otworzyłem bez problemu.

Po pierwsze nie jest to konto dla każdego jak w przypadku mobilnego. Dotyczy ono dwóch kont osobistych: Konta jakie chcę oraz Konta VIP, zaś podwyższone oprocentowanie dotyczy regularnie odkładanych kwot z wyżej wymienionych konto osobistych. WBK nazywa to automatycznym oszczędzaniem.

Promocyjna stawka (która w standardzie wynosi zaledwie 0,40%) jest gwarantowana do 29 września 2018 czyli nieco dłużej aniżeli na koncie mobilnym. 


3. 300 zł za wynagrodzenie
Dodatkowo można zgarnąć do 300 zł za wynagrodzenie i do tej promocji można przystąpić znacznie dłużej bo do 30 września 2018. Dotyczy ona znów wspomnianych wyżej dwóch konto osobistych: Konta jakie chcę oraz Konta VIP.

Premia 300 zł za wynagrodzenie została tutaj podzielona na 6 części po 50 zł miesięcznie. Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkowy bonus?

Według regulaminu tylko dwa warunki:
 • złożyć dyspozycję przelewania wynagrodzenia na Konto jakie chcę lub Konto VIP w dość nietypowy sposób, bo przez infolinię
 • przelewać minimum 1500 zł na jedno z dwu powyższych kont przez kolejne 6 miesięcy 
Przelew od pracodawcy powinien być zrealizowany najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od momentu złożenie dyspozycji.

Na moje oko wygląda to ciekawiej niż w Credit Agricole, gdzie za przelewanie wynagrodzenia można zgarnąć 200 zł. Omawiałem to w ubiegłym tygodniu. Jak pamiętamy CA daje trzy nagrody do wyboru zaś przelew wynagrodzenia był jednym z nich i wyglądał najmniej ciekawie. Tam zdecydowanie najlepiej wyglądał CA Saver.1. Regulamin promocji Zarabiaj 150 zł z kontem jakie chcę
2. Regulamin promocji Konto systematyczne z bonusem na 2,70% 
3. Regulamin promocji 300 zł za wynagrodzenie

2 komentarze:

 1. Panie Marcinie, czy tę dyspozycję przekazywania wynagrodzenia trzeba koniecznie złożyć przez infolinię czy można samemu przez bankowość elektroniczną? Jest w BZWBK w zakładce TWOJE SPRAWY taki formularz do wypełnienia, na koniec można wydrukować pdf z danymi do przelewu i zanieść do zakładu pracy. Czy taki sposób kwalifikuje się do wzięcia udziału w promocji? Jak czytam regulamin tej promocji "300 za wynagrodzenie" to nie jest sprecyzowane, że musi to być wyłącznie infolinia. Może Pan to potwierdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze tego nie testowałem, więc nie mogę potwierdzić, gdyż w moim przypadku wiązałoby się to z likwidacją wygodnego limitu w koncie w Eurobanku.

   Usuń