środa, 26 lipca 2017

150 zł do Intersport za jedną płatność kartą w Inteligo wraca


Nie ma mowy o sezonie ogórkowym w bankach, tutaj jak widać każda pora jest dobra by zarabiać kasę. Z drugiej strony nie każdy w lato udaje się na urlop, ale i tak chętnie skorzystaliby z jakiejś promocji, szczególnie z łatwym warunkiem do spełnienia.

Z bardzo ciekawą promocją wróciło Inteligo. Tutaj za wykonanie jednej zwykłej płatności kartą do darmowego konta można znów dostać 3 bony o wartości 150 zł do sklepów Intersport. Prosto, łatwo i przyjemnie.


100 zł do kieszeni czy 150 zł do intersport?

Dużą zaletą tej promocji jest fakt, że bank znacznie skraca karencję! Teraz nowy klient to nie taki co nie miał tutaj konta od 3 lat - jak to zwykle bywa w programie poleceń, lecz taki co nie posiada w Inteligo konta od... 1 grudnia 2016:)

Tutaj założysz konto w Inteligo po premię 150 zł do sklepu Intersport

Link będzie ważny do 14 września 2016, kiedy planowany jest koniec tej promocji. Ale uwaga: bank przewidział zaledwie 2000 sztuk bonów. To o 900 sztuk mniej, aniżeli w poprzedniej promocji opisanej tutaj.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 3 bony do sklepów intersport o łącznej wartości 150 zł.  

Bony do tego sklepu praktycznie za darmo:)

Jak już wspomniałem warunke jest praktycznie najbanalniejszy z możliwych. Bank wymaga bowiem tylko... jednej jedynej płatności kartą, którą należy wykonać do 14 września 2017. Nic więcej i premiuje to bonami na kwotę aż 150 zł. 

Długa promocja i dłuuuugi czas na wykonanie czegoś, co da się zrobić w jedną krótką chwilę. Lepiej nie czekać na koniec jak to ma sens w wielu akcjach bankowych. Tutaj na pewno najlepiej wyjdą na tym ci, którzy jako pierwsi skorzystają i załapią się jako pierwsi z 2000 osób. 

Dodatkowym warunkiem jest także rejestracja pod niniejszym linkiem w promocji Sport za zero z Inteligo.

Lekcja poglądowa dla innych banków jak stworzyć fajną promocję i co więcej prostą do wykonania. Bez kombinowania, bez ukrytych sztuczek. Wystarczy założyć konto, zaznaczając odpowiednie zgody marketingowe, wykonać jedną płatność i zarejestrować się na stronie promocji o czym zresztą informuje poniższa strona rejestracyjna.

Tutaj założysz konto w Inteligo po premię 150 zł do sklepu Intersport

Bony zostaną wysłane do 29 września, ale nie na nasz email, lecz na pocztę wewnętrzną Inteligo. Wykorzystać je będzie można do końca tego roku. Zakup musi dotyczyć kwoty większej aniżeli 50 zł, przy czym różnica musi zostać dopłacona.

Bony można wykorzystać albo w sklepach stacjonarnych albo internetowym intersport.pl. Jest jedna różnica między nimi: w przypadku sklepu stacjonarnego można wykorzystać jednocześnie więcej niż jeden bon zakupowy, czego nie można zrobić w przypadku zakupów przez internet.

Słowem fajna promocja. Nie tylko łatwa do spełnienia, ale także z bardzo krótką karencją jak na Inteligo:)

Regulamin sport za zero w Inteligo oraz 150 zł do zgarnięcia do Intersport

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz