niedziela, 30 lipca 2017

Ostatni dzwonek na do 800 zł w potrójnej akcji specjalnej zgarnij premię z mBank, bankierem oraz fly.pl


Tylko do jutra potrwa jedna z najlepszych bo najbardziej obfitych ofert wakacyjnych. Już niedawno omówiona odświeżona oferta mBanku, gdzie bonus podniesiono dwukrotnie do 600 zł okazał się być najobfitszy spośród bankowych promocji. Teraz można go podbić o kolejne 200 zł w nowej akcji specjalnej:)

Nowa najobfitsza akcja specjalna z bonusem do 800 zł

Zwykle w akcjach specjalnych mBank ma straszny bałagan w terminach. Tym razem tak nie jest i wszystkie terminy jakie wprowadzono przy ofercie z 600 zł pozostają bez zmian. A więc przede wszystkim nowy klient to taki co nie miał tutaj konta od 1 stycznia 2016.

Kto zatem nie miał tutaj konta od blisko 1,5 roku może z powodzeniem brać udział. Oczywiście z racji że nie jest to promocja banku lecz akcja specjalna, rejestracji należy dokonać przez dedykowany link.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z potrójnym bonusem do 800 zł w mBank

Link będzie aktywny tylko do poniedziałku 31 lipca 2017 tak samo jak w promocji bankowej. Tutaj przy rejestracji zostawiamy nasz mail, zaś samo konto zakładamy z linku jaki przyjdzie na podany adres mailowy.


1. 100 zł od bankiera
Jakie wymagania stawia organizator? Jak zwykle o wiele łatwiejsze aniżeli sam bank. Trzeba bowiem zrobić tylko 5 transakcji kartą na dowolną kwotę w miesiącu w którym założymy konto lub w kolejnym. Słowem łatwo i przyjemnie:)


2. 100 zł do fly.pl
Co ciekawe nie trzeba robić nic ponadto by zdobyć kolejną stówkę do fly.pl. Wystarczy poprzedni warunek 5 płatności, by zdobyć bon o wartości do fly.pl. Wakacje tuż tuż więc taki bon przyda się dla każdego kto lubi podróżować.


3. Do 600 zł od mBanku
Trzeci bonus to już standardowa promocja mBanku, który podwyższył niedawno często krytykowany niski cashback z 2% na ciekawszy bo 4%. Szczegóły tej promocji omówiłem w osobnym artykule do którego możecie zajrzeć, niżej streszczę jednak wymagania.

Trzy warunki dla otrzymania do 600 zł zwrotu
Po pierwsze aby zdobyć premię trzeba w każdym miesiącu:
  • przelać sobie 1000 zł na konto
  • zalogować się raz do bankowości mobilnej 
  • wykonać płatności na minimum 250 zł
Warunki są jak widać bardzo łatwe do spełnienia.

W sumie promocja ma potrwać przez 6 miesięcy i w każdym z nich można zdobyć po 100 zł co w sumie daje max 600 zł. To oczywiście wymaga wydania większej kwoty aniżeli wymagane 250 zł. 

Aby dostać jakikolwiek zwrot należy wydać minimum 250 zł, ale oczywiście im więcej wydamy, tym większy cashback będzie nam przysługiwać. W lato z pewnością więcej wydajemy czy to na remonty czy wyjazdy, więc fajnie będzie odzyskać część z wydanej kasy:)

Warto jednak przestrzec przed kilkoma opłatami, które na szczęście łatwo uniknąć;
  • przelew 1000 zł zwalnia nas z opłaty 5 zł za konto
  • 5 transakcji kartą zwalania z opłaty za kartę wynoszącą 4 zł
  • wypłata gotówki niższej niż 100 zł w bankomacie: 1,30 zł
Biorąc udział w promocji niejako z automatu unikamy opłat, warto mieć jednak na uwadze, że bank zastawia takie pułapki.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z potrójnym bonusem do 800 zł w mBank

Podsumowując mamy całkiem sympatyczną w banku, który jak dla mnie jest typowym bankiem typu wejść, zgarnąć premię i zamknąć konto. Swoją premię zgarnąłem w roku ubiegłym i czekam na amnestię by zgarnąć podobną premię jak opisana wyżej.

1 Regulamin promocji zgarnij premię z eKontem dla 100 + 100 zł
2 Regulamin promocji Lepiej z eKontem dla 600 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz