środa, 19 października 2022

8% na KO w Pekao oraz 200 zł na start

W tym tygodniu mamy prawdziwy pochód odnowionych edycji kont oszczędnościowych, tutaj więc warto zaprezentować najlepszy z nich. Millennium kompletnie zawiódł odnowioną edycją KO. Nie było tutaj podwyżki z 7% nawet mimo faktu, że dosłownie jeden dzień roboczy wcześniej PKO przeskoczył go w rankingu kont oszczędnościowych  oferując 7,50%. Ba, drugi gigant Pekao podniósł stawkę nawet do 8%, a na dodatek oferuje 2x więcej na start od swojego bliźniaka w nazwie.


Wyścig na oszczędności trwa więc dalej w najlepsze. Pekao zwiększa nie tylko stawkę, ale i limit. Do niedawna promocyjnym oprocentowaniem było tylko 100k, teraz można pakować nawet 200k. Rekordowo długo trwać też będzie gwarancja stawki, bowiem od pierwszego zasilenia konta 8% będziemy mieć przez pół roku co jest rekordem wśród kont oszczędnościowych.

Pekao idzie w rekordy także w długości oferowania oferty. Inne banki zwykle oferują stawkę na KO przez mniej więcej miesiąc, Pekao zaś informuje, że najnowsza promocja potrwa aż do 9 stycznia 2023, więc w tym roku zmian tutaj więcej już nie będzie.

Wraz z nową stawką na KO rusza nowa V już edycja promocji konta w której można zgarnąć 200 zł na start. Niestety w dalszym ciągu mamy tutaj dyskryminację klientów Idea bank, bo skorzystać z tej promocji mogą tylko te osoby, które nie miały tutaj konta po 1 stycznia 2020.

Tutaj założysz konto na 8% oraz zgarniesz 200 zł na start 

Zgarnąć ekstra 200 zł jest tutaj bardzo łatwo. Do promocji można przystąpić znacznie krócej aniżeli do KO bo tylko do 30 listopada 2022. Po tym terminie link może stać się nieaktywny, tak jak to miało miejsce w przypadku poprzedniej edycji.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?


1) 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego

a) 50 zł na start

Pierwsze 50 zł można zdobyć za samo założenie konta wraz z kartą oraz zainstalowanie sobie apki Peopay na swoją komórkę. Jednak, w przeciwieństwie do innych banków, które wypłacają kasę od razu, wypłata tej premii nastąpi po spełnieniu warunków z punktu b. Na szczęście poniższe warunki są bardzo łatwe więc co się odwlecze to nie uciecze. 


b) 150 zł za płatności ilościowe

kolejne 50 zł można zdobyć spełniając dwa banalne warunki

  • zalogować się do apki
  • wykonać 5x płatność kartą lub apką na dowolną kwotę

warunek powyższy powinniśmy spełniać przez 3 kolejne miesiące, za każdy miesiąc dostaniemy po 50 zł premii, więc w sumie do zgarnięcia jest 150 zł oraz na koniec 50 zł z punktu a. Słowem 200 zł dostaniemy bez problemu.

Tutaj założysz konto na 8% oraz zgarniesz 200 zł na start

Podsumowując całkiem fajna oferta, ale nie dla każdego. Chętnie wziąłbym w niej udział, bo premia niezwykle łatwa, a stawka lepsza niż w PKO w której od soboty biorę udział. Odsiadka zbliża się powoli do 3 lat, ciekaw jestem jak długo będzie jeszcze trwał ta przymusowa kara za bycie klientem Idea bank.


Regulamin promocji 8% na KO w Pekao

Regulamin promocji 200 zł na start w Pekao - edycja V

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz