wtorek, 21 kwietnia 2020

Ostatni tydzień na zgarnięcie 220 zł z Millennium


Ostatnie dni pozostały, aby skorzystać z podrasowanej promocji Millennium i zgarnąć przy założeniu konta 200 zł w gotówce na konto oraz 20 zł do pyszne.pl. Osoby, które nie brały udziału w dotychczasowych promocjach konta 360 stopni, mogą załapać się na świetne konto i to z wieloma bonusami. 


Kto może wziąć udział w promocji?
Z promocji wykluczone są osoby, które posiadają jakiekolwiek produkty banku, w tym kartę przedpłaconą pre-paid, kredytówkę albo chociaż poręczają w banku kredyt. Oczywiście osoby, które brały już udział w jakichkolwiek innych promocjach konta 360 stopni też nie są mile widziani i zostali wykluczeni.

Tutaj założysz konto w Millennium, by zgarnąć 220 zł

Promocja konta potrwa jeszcze tylko do 27 kwietnia 2020 r.

Co zrobić, aby otrzymać 200 zł?
1) zawrzeć umowę o konto z kartą debetową do 30 kwietnia 2020 r. i wyrazić wszelkie wymagane zgody dotyczące informacji handlowych i marketingowych. 

2) aktywować aplikację mobilną banku do 31 lipca 2020 r.

3) zapewnić wpływ m.in 1000 zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem - w każdym z trzech miesięcy:  w maju, czerwcu i lipcu.


Warunki typowe dla Millennium, ale nietrudne do wykonania.  Należy pamiętać, że bank nie uwzględnia wpływu z przelewu wewnętrznego, a także nie zalicza do płatności kartą wypłat gotówki z bankomatu. Natomiast jak zagracie w lotka, to nie będzie się liczyło do wymaganej płatności kartą bo bank nie zalicza także transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych. 

W ramach anegdoty - znajoma ostatnio kupowała w Lewiatanie, w którym mieścił się punkt sprzedaży lotto, i mimo że kupowała spożywcze produkty - płatności w Lewiatanie bank zaliczył do zakupów na konto gier hazardowych - warto więc zwracać na to uwagę.

Po spełnieniu warunków pozostaje nam czekać na nagrodę w postaci dwóch stówek. Dostaniemy je na konto do 31 sierpnia 2020 roku. Oczywiście do tego czasu nie możemy zamknąć konta, ani cofnąć żadnych zgód.
Nagroda dodatkowa - 20 zł do pyszne.pl
2 dychy do pyszne.pl otrzymamy jeśli otworzymy konto do 30 kwietnia z wykorzystaniem usługi foto weryfikacji. Co aktualnie jest i tak dobrą opcją, bo raczej nikt nie będzie teraz  robił tego osobiście w banku. Do 20 maja 2020 roku zostanie nam przekazana nagroda. Naturalnie musimy wyrazić wszelkie zgody marketingowe i posiadać konto do czasu wypłaty nagrody. Ale i tak nie zamierzamy konta zamykać, bo czekamy na nasze 200 zł i pakujemy kasę na 2,60%.

Konto jest za zero i daje nawet wszystkie bankomaty za friko
Konta w Millennium chyba nie trzeba zachwalać. Konto za 0 przy niewielkich wymaganiach, a w pakiecie: bonus 200 zł, lokata RR  na 2,25%, lokata urodzinowa na 3%, KO na 2,60% i teraz dodatkowy bonusik - 20 zł do pyszne.plOczywiście można również polecać konto i zgarniać nagrody takie jak np. bilety do kina lub pieniądze do wydania w Empiku. Warto więc upiec kilka pieczeni przy jednym ogniu.

Tutaj założysz konto w Millennium, by zgarnąć 200 zł

Konto jest dobre samo w sobie, nawet jeśli nie łapiemy się już na bonus, to nadal przysługuje nam KO na 2,6%.

Do 2 października 2020 roku aktywny jest program poleceń, w którym można wybierać dowolne nagrody za założenie konta. Jest ich 5:Nagrody do wyboru są widoczne powyżej. Do wyboru mamy:
  • 90 zł za zwrot 10% przez 3 miesiące po 30 zł/miesiąc 
  • 80 zł do empik.com
  • 80 zł do zalando
  • lokata 4% na 3 miesiące
  • 4 bilety do Multikina lub Heliosa
Kto może skorzystać z tej oferty? W programie poleceń definicja jest nieco inna aniżeli w standardowych promocjach. Tutaj wystarczy tylko rok przerwy więc jeśli nie miałeś konta w Millennium przez ostatnie 12 miesięcy możesz brać w tym udział.
Co należy zrobić by wybrać sobie jedną z nagród. Podstawowa rzecz to zdobyć kod osoby polecającej. Jeśli nie masz takiego kodu możesz napisać na marszr1@gmail.com a otrzymasz taki kod.


Po założeniu konta wystarczy tylko wydanie 360 zł w ciągu 30 dni od założenia konta. I to wszystko, warunki nie są więc jakoś szczególnie trudne. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by po zgarnięciu premii samemu zostać polecającym i dalej zgarniać nagrody:)

Na koniec krótkie przypomnienie o trwającej promocji na Koncie Oszczędnościowym: do 25 kwietnia 2020 roku można tutaj ulokować kasę na 2,60% do kwoty 100 tys. Oprocentowanie gwarantowane jest przez 92 dni.

Tutaj założysz KO z promocyjną stawką gwarantowaną bezterminowo

Ciekaw jestem co będzie w kolejnej edycji tego konta. Na pewno jednak warto załapać się na udział w trwającej promocji, bo po ostatnich dwóch obniżkach stóp o cały jeden punkt procentowy trudno oczekiwać, że będzie tutaj taka sama stawka
1 komentarz:

  1. A czy jest coś nowego, ciekawego i intratnego ???
    Nie widzę, nie słyszę...

    OdpowiedzUsuń