niedziela, 22 września 2019

200 zł do Millennium czyli ostatni dzwonek dla klientów EurobankuJuż 1 października wszyscy obecni klienci Eurobanku mają przejść pod skrzydła Millennium. Wygląda więc na to, że to ich ostatni moment by zarobić na dobrowolnym przejściu, bo po przejęciu nie będą już uważani za nowego klienta.

To już więc ostatni moment by zarobić na tym co już jest nieuniknione. Kończy się bowiem promocja z 200 zł na start, które niezwykle łatwo jest zgarnąć. Lepiej więc nie sprzedawać swojej skóry za darmo.Kto może z tego skorzystać oprócz klientów Eurobanku? Zasada jest taka jak w każdej promocji u Milka: wystarczy, że nie masz tu dziś konta, a w przeszłości nie zarobiłeś na otwarciu konta 360 zł.

Tutaj zgarniesz 200 zł do Millennium na start 

Promocja ma potrwać jeszcze przez 4 dni do środy 25 września 2019 czyli na kilka dni przed zniknięciem z rynku Eurobanku. Powyższy link promocyjny może jednak zniknąć wcześniej, bowiem bank tym razem limituje tę ofertę i przewidział tylko 9000 wniosków.
Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Właściwie to nic. Bank wymaga tylko tego co musi robić każdy posiadacz konta w Millennium czyli:
  • jednego przelewu na 1000 zł
  • jednej płatności kartą na dowolną kwotę
  • instalacji apki Millennium do 30 września 2019
Z tego powodu zamknąłem tutaj konto na miesiąc by wrócić na nową promocję i zgarnąć 200 zł za to co i tak bym zrobił, gdybym nie zamknął konta. Ta zasada się nie zmienia i dalej jest możliwa.

Powyższe banalne wymaganie należy spełnić przez 3 kolejne miesiące w październiku, listopadzie oraz grudniu. Jak się łatwo domyślić premia trafi do nas w kolejnym miesiącu czyli prosto, łatwo oraz przyjemnie.

Tutaj zgarniesz 200 zł do Millennium na start

Na koniec warto przypomnieć, że kto nie łapie się na promocję z 200 zł bo już kiedyś z tego skorzystał, może wziąć udział w promocji polecania konta. W tej sprawie po kod polecający można oczywiście pisać na marszr1@gmail.com

  Regulamin promocji Rusz po 200 zł w Millennium

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz