sobota, 12 sierpnia 2017

400 zł do allegro lub morele.net za darmową kartę Citi Simplicity


Oferty kart kredytowych Citi stają się już nudne, ale niewątpliwie atrakcyjne. Nudne, bo jest ich dużo i pojawiają się często, atrakcyjne, bo w łatwy sposób można zdobyć po 400 zł do wybranego ale zarazem popularnego sklepu.

Jedną z ostatnich wprowadzonych znów ofert jest możliwość zdobycia vouchera na 400 zł do sklepu morele.net. To sklep internetowy, gdzie można kupić sprzęt komputerowy, RTV i AGD więc jest w czym wybierać.Jedna z dwóch dostępnych opcji vouchera na 400 zł za darmową kartę

Kompletnie nic się nie zmienia w kwestii nowego klienta - dalej jest to osoba, która nie miała tutaj karty od 1 stycznia 2015. Można pójść o zakład, że ten warunek zmieni się od nowego roku, Citi lubi bowiem wprowadzać zmiany dopiero po sylwestrze.

Tutaj założysz kartę kredytową gwarantującą voucher 400 zł do morele.net

Oferta będzie aktualna bardzo długo, bo aż do końca roku czyli 31 grudnia 2017. Obecnie jest to już III edycja promocji, wszystko wskazuje więc na to, że w kolejnej edycji zmieni się tylko definicja nowego klienta.


Nic się nie zmienia w warunkach zdobycia owego przydatnego z pewnością vouchera. Po otrzymaniu darmowej karty Citi Simplicity wystarczy spełnić dwa warunki:
  • zalogować się raz do bankowości 
  • dokonać kartą płatności na 1000 zł
Oba warunki należy spełnić do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od daty zawarcia umowy o kartę.

W zasadzie można więc powiedzieć, że mamy wydać po 500 zł na miesiąc. W T-mobile taka czynność zagwarantuje nam co najwyżej 50 zł zwrotu dla opcji z kontem Premium. Tutaj dostaniemy 4 razy więcej, tyle że w postaci vouchera, a nie gotówki.

Alternatywnie można wybrać voucher do allegro

Co ciekawe te same warunki są do spełnienia by otrzymać voucher na identyczną kwotę 400 zł do allegro. Jedyna różnica to skorzystać z innego linku.

Jeśli wolisz voucher na 400 zł do allegro skorzystaj z tego linku

Warunek nowego klienta oraz konieczność płatności kartą na 1000 zł + logowanie są identyczne jak w przypadku morele.net. Ponieważ klientem można być tylko raz, warto zastanowić się gdzie wolimy robić zakupy.

Jeśli wolisz smartfona LG skorzystaj z tego linku

Dla przypomnienia trwa jeszcze inna promocja karty, w której można zgarnąć smartfona LG, tam trzeba jednak wydać 3x więcej.

Regulamin III edycji promocji zdobądź voucher do sklepu morele.net
Regulamin III edycji promocji zdobądź voucher do allegro.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz