wtorek, 25 czerwca 2019

Ostatni dzwonek na 300 zł w akcji specjalnej Konto jakie chcę z bonusem


Jeszcze tylko do końca tego tygodnia potrwa ciekawa promocja Konta Jakie Chcę w Santander, co jest rzadkością odkąd nazwa WBK zniknęła z rynku. Promocja trwa co prawda cały czas i pisałem o niej jakiś czas temu, ale tym razem mamy do czynienia z akcją specjalną.

A to oznacza, że mamy możliwość zdobycia dodatkowej premii od organizatora promocji. Dzięki temu do zwykłej promocji z 150 zł można teraz zdobyć 100 zł na konto oraz 50 zł do biedronki. Ponadto do zgarnięcia jest druga promocja z dodatkowymi 150 zł i trzecia gdzie... nie ma limitu na premie:)
Kto może wziąć w tym udział? Według regulaminu mogą to być tylko osoby, które nie posiadają na dzień złożenia wniosku o konto ror w Santander. Odpada więc posiadanie konta 123.

Tutaj zgarniesz kilka bonusów za darmowe Konto Jakie Chcę

Promocja ma potrwać już tylko do 30 czerwca 2019. 

Czasu na założenie konta mamy też dużo. Bank daje nam dodatkowo 15 dni na jego otwarcie, czyli najpóźniej do 15 lipca. Należy oczywiście zaznaczyć zgody oraz wybrać wariant 5 płatności kartą, tak bowiem wymaga regulamin. I dobrze bo też jest to najlepsza opcja w tym banku.


Harmonogram akcji

Co trzeba zrobić by zgarnąć bonusy?

1. 100 zł na konto + 50 zł do biedronki
Warunki są banalne. Wystarczy bowiem w ciągu miesiąca od otwarcia konta:
 • zrobić przelew na 1000 zł
 • zrobić 5 transakcji konta
To wszystko czyli łatwo i przyjemnie:) W przypadku transakcji można robić transakcje Blikiem jeśli ktoś tak lubi. O przyznaniu nagrody bank da nam znać jeszcze na wakacjach, najpóźniej do 21 sierpnia. 

Tutaj zgarniesz kilka bonusów za darmowe Konto Jakie Chcę

Powyższe dwie premie są nowością dostępną dzięki partnerowi akcji. Poza tym ruszają pozostałe promocje jakie są dostępne standardowo.

Pozostałe korzyści dostępne w standardzie

2. 150 zł za przelew wynagrodzenia
Co zaś jest w standardzie? Na pewno warto skorzystać z promocji z przelewaniem wynagrodzenia w którym niedawno brałem udział. Właśnie rusza kolejna III już edycja, ale niestety z każdą kolejną edycją bonus jest mniejszy do zgarnięcia. 

Nowa edycja potrwa nieco dłużej niż akcja specjalna z ebrokerem, co potwierdza jej niezależność. Przystąpić do niej można o miesiąc dłużej czyli do 31 lipca 2019, ale warunki przystąpienia są o wiele trudniejsze niż wcześniej.

Dlaczego trudniejsze? Bowiem bank wyklucza osoby, które w okresie 1 kwietnia 2018 do 5 maja 2019 posiadali jakiekolwiek konto osobiste w Santanderze. Innymi słowy kto posiada świetne konta 123 jest wykluczony, a nikt chyba nie zamyka ror o najwyższej stawce na rynku. 3. 80 zł za jedno polecenie bez limitu
Dodatkowo można tutaj zarabiać na polecaniu innych osób. To trzecia niezależna promocja, która potrwa jeszcze dłużej bowiem do 30 września 2019. Można zatem zgarnąć 150 na start, dodatkowo zgarnąć 150 za przelew wynagrodzenia oraz dodatkowo polecać znajomym zdobywając za każdego z nich po 80 zł.

Warto tutaj podkreślić, że zarówno polecony jak i polecający zarabiają równo po 80 zł co jest uczciwym podziałem. Nie każde banki tak premiują, w Getin przykładowo więcej dostaje polecający niż polecający, w innych zaś bankach zarabia tylko polecający. Co musi zrobić polecony by obaj zgarnęli po 80 zł?  
W sumie tylko dwie rzeczy:
 • raz zalogować się do apki Santandera
 • zrobić zakupy na 300 zł kartą debetową, mobilną lub blikiem
oba warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym polecony założył konto.

Podsumowując jest dość ciekawie, można bowiem za jednym zamachem zgarnąć kilka bonusów jednocześnie. A przecież dodatkowo można zgarniać kasę za płatności za rachunki co robię już od dobrych kilku lat.

Tutaj zgarniesz kilka bonusów za darmowe Konto Jakie Chcę

Każdy z nas musi płacić rachunki, a jeśli bank płaci premię za to, że to z jego konta wychodzi przelew, to grzech z tego nie skorzystać. Mamy zatem 3 promocje w jednym i na pewno warto zgarnąć wszystkie pule jednocześnie.


1. Regulamin promocji Konto Jakie Chcę z bonusem
2. Regulamin promocji Polelcam bank - edycja IV

5 komentarzy:

 1. Sorry ale z tego:

  "Dzięki temu do zwykłej promocji z 150 zł można teraz zdobyć dodatkowo 100 zł na konto oraz 50 zł do biedronki. Ponadto do zgarnięcia jest druga promocja z dodatkowymi 150 zł"

  wynika ze jest do zdobycia 450 bo
  1. do zwykłej promocji z 150
  2. można zdobyć 100 + 50
  3. ponadto do zgarnięcia 150

  Czyli gdzie jest błąd w obliczeniach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie masz rację. Zbędne jest słowo 'dodatkowo' w pierwszej linijce. Dzięki za czujność, usunąłem je by obliczenia się zgadzały.

   Usuń
 2. Wszystkie opcje związane z przelewaniem wynagrodzenia - o ile nie można 'sobie przelać' - to przerost formy nad treścią. Ktoś kto korzysta z takich ofert na pewno nie pracuje na umowie o prace. Zakładam, że autor tekstu również. Ciekaw jestem jaki pracodawca/księgowa koryguje dane do przelewu 2x w miesiącu bo pracownik chce się dorobić kilka złotych. Tutaj nie ma informacji o tym, że można 'sobie przelać'.

  OdpowiedzUsuń
 3. Polcan nie masz żadnych przecieków jaka stawka będzie obowiązywać od poniedziałku na koncie idealnie prostym w idea banku?

  OdpowiedzUsuń