poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Szykownie z kontem czyli 100 zł do H&M za darmowe konto w Paribas


Nowy tydzień i rusza cała lawina promocji. Na pierwszy ogień rusza wszędobylski Paribas, który najczęściej wypuszcza promocje, na FpG zaś najnowsza propozycja Millennium z 200 zł. W Paribasie do zgarnięcia jest 100 zł do popularnego sklepu odzieżowego H&M.

U Francuzów warunki bywają skrajne dla zdobycia premii. Raz są banalnie łatwe, innym razem są standardowe, czasami zaś potrafią być nietypowe. Tym razem stawiają na pierwszy warunek - jest naprawdę łatwo.


Stąd też nazwa promocji Szykownie z kontem. Zwolenników zakupów w tym sklepie nie brakuje, więc promocja zapewne skończy się dużo przed czasem. Mówi o tym limitowana pula ograniczona do zaledwie 600 sztuk.

Tutaj zgarniesz 100 zł do sklepu H&M za darmowe konto w Paribas

Promocja ma być ważna do 28 kwietnia, ale w Paribasie od dawna promocje kończą się przed czasem. Nawet jeśli wykluczone są w niej osoby, które miały tutaj konto przez ostatnie 2 lata, co dotyczy także klientów Raiffeisena.

Co zatem mają zrobić osoby, które załapują się na definicję nowego klienta czyli innymi słowy miały dwuletnią przerwę w posiadaniu konta u Francuzów?Warunki widzimy wyżej, wystarczy założyć konto najpóźniej do 23 maja 2019. Potem zaś bardzo szybko bo do dnia 31 maja 2019 należy:
  • aktywować aplikację GOmobile
  • wykonać jeden przelew w dowolny sposób
  • wykonać 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę
wątpliwości może budzić punkt drugi. Wyjaśniam więc, że przelew może być zrobiony albo w tradycyjny sposób z bankowości, która u Paribasa nosi nazwę Pl@net, lub z użyciem apki. Wystarczy jeden z nich dla zgarnięcia premii.

Nagrodę zgarniecie już w czerwcu:)

Bardzo szybko można też zgarnąć premię. Według regulaminu Paribas tym którzy zdążą się załapać na tę promcję obiecuje wypłatę premii już w czerwcu. Info o nagrodzie przyjdzie 21 czerwca, zaś sama nagroda czyli e-karta upominkowa w postaci kodu o wartości 100 zł do 30 czerwca 2019.

Tutaj zgarniesz 100 zł do sklepu H&M za darmowe konto w Paribas

Jak widać jest banalnie. Po raz pierwszy jednak promocja dotyczy nie konta Optymalnego jak było do tej pory, lecz konta Otwartego na Ciebie. Zapewne z powodu lansowania nowego konta warunki są takie łatwe:)


Nowe konto więc łatwiej o premię:)

Regulamin promocji Szykownie z kontem w Paribas
Regulamin korzystania z e-kart upominkowych H&M

1 komentarz:

  1. Zakładając konto patrzy się na jakich warunkach ono funkcjonuje a nie co dostaniemy za jego założenie.

    OdpowiedzUsuń