czwartek, 25 kwietnia 2019

Ostatni dzwonek na rekordowe 1700 zł premii w akcji specjalnej Alior bank


Akcje specjalne są coraz rzadsze, skoro najlepsze banki niestety zniknęły już z rynku. Dlatego też te nieliczne akcje, które jeszcze pozostały warto przypominać, szczególnie jeśli przypada na nie już ostatni dzwone,k a tak jest w rekordowej promocji. 

Do tej pory rekordem była premia w wysokości 1620 zł, ale od dziś do zgarnięcia są dwie premie o łącznej wartości... 1700 zł czyli o 80 zł więcej. 


Jak się można łatwo domyślić jest to akcja specjalna czyli promocja w której część premii daje organizator, a część bank. Organizator, który zwykle daje banalne warunki, oferuje 200 zł. Resztę premii można zgarnąć w banku, który 1500 zł ma w standardowej ofercie swojego konta Biznes. Oferta jest bowiem przeznaczona dla firm.
Bez wątpienia rekordowa premia na blogu:)

Kto może z tego skorzystać. Według regulaminu z promocji wykluczone są osoby, które po dniu 15 marca 2018 posiadały jakikolwiek rachunek firmowy w Aliorze dla danego numeru NIP. Innymi słowy karencja wynosi rok. 

Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Niniejsza akcja specjalna ma potrwać do 30 kwietnia 2019 i tym razem nie przewiduję by promocja miała zakończyć się wcześniej więc do tego dnia powyższy link powinien być aktywny. 

Oczywiście w linku rejestracyjnym wyrażamy odpowiednie zgody i zakładamy profil u organizatora tak jak to ma miejsce w przypadku znanych nam akcji specjalnych bankiera czy MoneyManii. Jak zwykle 30 dni mamy na podpisanie umowy o iKonto Biznes, najpóźniej do 30 maja 2019.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?

Harmonogram akcji specjalnej

1. Premia od organizatora - 200 zł
Organizator jak zwykle ma śmiesznie łatwe warunki, a w zasadzie nawet nie warunki. Wystarczy tutaj użyć liczby pojedynczej, bowiem wymagany jest tylko jeden przelew i to na malutką kwotę 500 zł

Wymóg banalny, a mimo to mamy na to strasznie dużo czasu bo aż 2 miesiące od momentu otwarcia konta. Ci co lubią czekać na ostatnią chwilę będą mieć zatem czas na dokonanie przelewu do 15 lipca, pozostali co otworzą konto wcześniej odpowiednio krócej.

O premii organizator poinformuje najpóźniej do 15 sierpnia 2019. Jak zwykle w przypadku akcji specjalnych mamy 5 dni na przekazanie swoich danych dla organizatora potrzebnych do wypłaty premii. 


2. Premia od banku - do 1500 zł
Druga premia to coś co w Aliorze jest od dawna. Opisywałem ją na PP4 blisko trzy lata temu i mimo upływu czasu nic się tutaj nie zmieniło, chociaż regulamin zaktualizowano. Zapewne zmieni się to wówczas, gdy Alior zniknie z rynku.


Miesięcznie można tutaj zgarnąć 125 zł, łatwo więc policzyć, że całe 1500 zł można zgarnąć po upływie jednego roku. Co trzeba zrobić by zdobyć tę kasę pokazuje poniższa tabela.


Tabela jest jednoznaczna i nie wymaga w zasadzie wyjaśnień z jednym wyjątkiem. W punkcie 5 mamy możliwość zwrotu 10 zł za płatności kartą na kwotę 500 zł. W tym przypadku należy pamiętać, że nie podlegają zwrotowi poniższe transakcje.


Za te płatności bank nie wypłaca premii

Swoją drogą ciekawy jest punkt 4, w którym bank premiuje przelew natychmiastowy. Niemal wszędzie trzeba za tę czynność wnieść dodatkową opłatę, natomiast melonik nagradza to kwotą 10 zł. Szkoda że nie ma tego w żadnym innym banku...

Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Czas trwania promocji jest nieokreślony. Na dobrą sprawę to najdłużej trwająca promocja jaką pamiętam spośród licznych jakie tutaj opisuję.

Regulamin promocji 200 zł za konto Biznes Alior Banku
Regulamin promocji 1500 zł dla firm dla posiadaczy iKonto Biznes

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz