niedziela, 24 lutego 2019

Ostatni dzwonek na 3,50% na KO w Getin + 50 zł na start


Przed nami ostatni tydzień na załapanie świetnej stawki 3,50% w Getin. Po tym co od początku roku obserwujemy w obozie niebieskich trudno sobie wyobrazić, by w następnej edycji taka stawka była przedłużona.

Niżej przypominam zatem o najnowszej bezkonkurencyjnej ofercie Getinu, na którą sam czekam na sam koniec by przedłużyć sobie jak najdłużej niebywałe dziś 3,50%. Kasę przelewam w piątek, a nowi mogą dodatkowo zgarnąć 50 zł o czym niżej.


Świetna stawka utrzymana przez kolejny miesiąc

W trwającej wciąż XVII edycji nie zmieniła się stawka oraz kwota. Dalej mamy 3,50% do kwoty 400.000 zł, więc jest fajnie. Zmieniły się tylko terminy, nowa edycja potrwa równo 4 tygodnie do 3 marca 2019. Stawka będzie obowiązywać przez 152 dni, a więc przez 5 miesięcy. To znacznie dłużej niż w Millennium.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Getin na 3,50% do 400k

Należy jak zwykle pamiętać o zaznaczeniu zgód marketingowych. Jak zwykle aby cieszyć się fajną stawką musimy zadbać by były to nowe środki, tyle że liczy się je teraz względem 27 stycznia 2019 czyli nieco wcześniej niż zaczęła się nowa edycja. 

Kto może skorzystać z promocji. Nowi jak zwykle nie mają żadnego problemu, obecni klienci zaś powinni pamiętać, że z oferty wykluczeni są uczestnicy poprzednich edycji, ale tylko Ci, którym kończy się w trakcie trwania XVII edycji.

Innymi słowy jeśli Twoja promocja skończyła się przed 4.02.2019, to można wracać do banku po 3,50%. Tak jest w moim przypadku, wszystko bowiem trzymałem w Idea bank, wiadomo bowiem o takich zagrywkach.

Promocja poleceń też została przedłużona

Nowym klientom warto przypomnieć, że na start można zdobyć łatwo 50 zł o czym pisałem w poprzednim artykule. Wystarczy skorzystać z polecenia, jeśli potrzebujesz taki kod możesz śmiało pisać na nasze maile: marszr1@gmail.com lub tzielak1@gmail.com a bez problemu dostaniesz taki kod.

Kod dla 50 zł na start wykorzystasz w niniejszym linku

Dla przypomnienia dla zdobycia 50 zł wystarczy przelać sobie na konto 1000 zł z innego banku, nie trzeba robić nic ponadto. Warunek przelewu należy wykonać 3 razy w 3 kolejnych miesiącach po miesiącu w którym założyliśmy konto.

Konto w Getin to bez wątpienia najlepsze konto na chwilę obecną. Wymagania standardowe dla każdego są mniejsze niż w Millennium, wystarczy jedynie jedna płatność kartą na dowolną kwotę. 


Na koniec przypomnienie, że zanim przelejemy środki na KO warto założyć lokatę mobilną na 4%. Tutaj obowiązuje stawka do 20.000 zł, gdyby doliczyć 400k na KO to i tak zmieścimy się jeszcze w kwocie gwarantowanej przez BFG:)

Podsumowując w lutym Getin przedłużył wszystko na nie zmienionych zasadach. Kiedyś to wszystko pójdzie w dół, więc póki jeszcze jest dostępne warto sobie porezerwować te ponadprzeciętne stawki.

Regulamin XVII edycji Konta Oszczędnościowego ze stawką 3,50%
Regulamin III edycji programu poleceń w Getin czyli jak zgarnąć 50 zł

26 komentarzy:

 1. Jak sprawdzic czy uczestnicze w promocji Getina i w ktorej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wchodzisz na KO w szczegóły i pokazuje Ci datę startu promocji. Od tej daty liczą się promocyjne dni. Musisz w regulaminie promocji KO zobaczyć widełki dat, w których promocja była/będzie aktywowana. Wtedy zerkniesz do której Ty należysz.

   Usuń
 2. Czy założenie lokaty mobilnej jako pierwszej nie spowoduje zamieszania na KO na 3,5%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopóki mobilna jest aktywna - nie. Później jak ci się ona skończy i ją przelejesz do innego banku, to środki o jej wartości na KO będą oprocentowane standardowo.

   Usuń
  2. Przeleję sobie forsę z mobilnej na KO, wszak promocja na 3,5% będzie jeszcze działała.

   Usuń
 3. Proszę o odpowiedź na moje pytanie dotyczące tego konta.
  Czy saldo na nowe środki kiedy już je wpłacę na KO zawsze jest liczone do 27.01.2019?
  Pytam bo mam obecnie lokatę w GB , która kończy mi się za miesiąc,
  a jest uwzględniana przy obliczaniu salda początkowego.
  Jeżeli teraz otworzyłbym to konto oszczędnościowe, gdzie środki jako nowe wyliczane są na stan 27.01.2019 i przelał okresloną kwotę to ta przelana kwota pracowała by na 3,5%.
  Ale jak za miesiąc mi się skończy wspomniana lokata i przeleje ją do innego banku to te wpłacone
  wcześniej środki na KO nie będą już objęte promocyjnym oprocentowaniem, bo saldo cały czas liczone jest w odniesieniu do 27.01 ? Dobrze rozumuje?

  A może wygląda to bardziej optymistycznie jak w przypadku lokaty na nowe środki. Bo zastanawiam się w alternatywie nad lokatą na nowe środki na 3,4%. Bo tu zakładam lokatę gdzie sprawdzają nadwyżkę na określony stan,
  a za miesiąc gdy minie mi wspomniana wcześniej lokata i ewakuuje się ze środkami do innego banku to ta założona teraz i tak pozostanie na 3,4%.
  Proszę o odpiwiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Czy saldo na nowe środki kiedy już je wpłacę na KO zawsze jest liczone do 27.01.2019?"

   Od daty wpłaty nowych środków liczy Ci się Twój 5-cio miesięczny okres promocyjnego oprocentowania na KO. Saldo nowych środków liczone jest od Dnia Badania Salda - tego wyznaczonego w regulaminie i wg niego wyliczany jest stan nowych środków w stosunku do tego co masz każdego dnia na produktach depozytowych. Czyli jak lokata Ci się zakończy i środki wypłyną poza GB - to niestety to saldo Ci się zmniejszy :(

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Tak podejrzewałem. Czyli zostaje mi lokata. Pizdrawiam

   Usuń
 4. Cześć, czy do 3.03 można przystąpić do promocji (wpłacając np. 50zł na KO) a w późniejszym terminie przelać większe środki?
  Pytam, gdyż dopiero za miesiąc kończy mi się lokata w IB i dopiero wtedy mógłbym wrzucić większą sumę na KO w GB.

  Miałem cichą nadzieję, że może przdłużą promocję, ale rzeczywiście, coraz mniej się na to zapowiada, stąd myślę, czy nie przystąpić do promocji teraz wpłacając choćby kilka zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Cześć, czy do 3.03 można przystąpić do promocji (wpłacając np. 50zł na KO) a w późniejszym terminie przelać większe środki?"

   Jak najbardziej. Liczy się data wpływu pierwszych nowych środków i od tego dnia leci 5-cio m-czne promocyjne oprocentowanie w czasie którego możesz dopłacać kolejne środki. Na tym właśnie polega wyższość KO nad lokatą ;)

   Usuń
  2. Super, dziękuję za odpowiedź! :)

   Usuń
 5. Hey, możesz wpłacić nawet 1 grosik i promocja zostaje uruchomiona. I mam tak samo jak Ty. 1 marca leję cosik na KO aby się teraz załapać na tę promocje a dopiero pod koniec marca ewakuuję forsę z Idei na to konto właśnie.
  Pamiętaj aby mieć 5 dych na ROR w Getin najpóźniej 3 marca, chyba, że zlecisz przelew expresowy z innego banku.
  Bierz tę promocję póki trwa, 4 marca mogą obniżyć %.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne obniżą.

   Usuń
  2. A niby po co mam mieć 5 dych na ROR w Getin najpóźniej 3 marca?

   Usuń
  3. A kto chce się załapać na tę promocję?

   Usuń
 6. Od 4 marca 3,4%.

  OdpowiedzUsuń
 7. Też mnie nurtuje te 5 dych na ror. O co kaman

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Też mnie nurtuje te 5 dych na ror. O co kaman"

   Moi drodzy, operujemy tutaj tymi 5 dychami - bo dla przykładu podał je anonimowy parę postów powyżej. To może być każda inna kwota - tylko ważne żeby pojawiła się na KO najpóźniej 3 marca - bo to ostatni dzień na odpalenie obecnej promocji na KO w Getinie.

   Usuń
 8. Mam pytanie. 1 marca przelałem pewną kwotę na KO. W dniu 7 marca chciałbym dopłacić jeszcze trochę. Czy te dopłacone środki też będą oprocentowane po stawce 3,5 procent czy po nowej obowiązującej po 3 marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też będą na 3,50%. Możesz dopłacać ile razy chcesz, przez 5 miesięcy od startu ( czyli Twojej pierwszej wpłaty) będziesz mieć 3,5%. Też dziś przelałem pierwszą kwotę

   Usuń
 9. 3,5% będzie przez 152 dni.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam pytanie, mam XV edycję KO na 3,50%, start promocji odpalony 02.01.2019 po przelaniu środków. Jak długo w XV edycji jest oprocentowanie promocyjne 3,50%? Z tego co kojarzę nie jest to raczej 5 miesięcy. Na stronie banku jest tylko regulamin obecnej XVII edycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A próbowałeś wpisać w google "regulamin nowe środki XV"? ;)
   masz 3,5% na 92 dni.

   Usuń
 11. Zwracam uwagę na 1 niuans w tej super ofercie:
  Wg Regulaminu mamy zagwarantowane 3,5% przez 152D od pierwszej wpłaty na KO, czyli uruchamiając promocję 03-03-2019 (w ostatnim możliwym terminie), teoretycznie powinniśmy mieć przyzwoite % aż do 01-08-2019.
  Okres ten ulega jednak znaczącemu skróceniu jeśli mieliśmy w Getinie jakąkolwiek lokatę w dniu badania salda początkowego tzn. 27-01-2019. W takim przypadku promocyjne oprocentowanie KO skończy się wraz z zapadnięciem i wycofaniem z Getina takowej lokaty.
  Nie pomoże również przelanie środków z zakończonego depozytu na KO (środki te byłyby wówczas oprocentowane zależnie od kwoty między 0,85 a 1,25%). Jedyne wyjście, to założenie następnej lokaty w kwocie minimum równej tej wcześniejszej, o ile utrzyma się jeszcze korzystne %.
  MD

  OdpowiedzUsuń