wtorek, 12 lutego 2019

Darmowe 200 zł w II edycji przenieś wynagrodzenie w Santander + KO na 2,70%


Jak coś jest dobre, warto to rozwijać. To naczelna zasada firm i nie inaczej bywa z bankami. Nic dziwnego, że od lutego mamy drugą już edycję premii za przelewanie wynagrodzenia do banku, a więc dodatkowa kasa praktycznie za darmo:)

Premia za wynagrodzenie to bardzo fajny pomysł, z którego o dziwo korzysta mało banków. Kiedyś przez długi czas dawał to tylko BGŻ, sporadycznie mamy coś takiego w Credit Agricole, zaś Santander zrobił z tego stały punkt promocji.


Promocja z której grzech nie skorzystać

1. 200 zł za przelewanie wynagrodzenia
Dla nas to fajna korzyść. Nie musimy bowiem nic robić poza wypełnieniem u naszej księgowej nowego numeru konta. Nie trzeba robić żadnych przelewów, żadnych płatności kartą, ani nic takiego. Całą robotę dla zgarnięcia premii odwali za nas nasz pracodawca:)

Tutaj założysz konto jakie chcę za co można zgarnąć 200 zł

Druga edycja promocji 200 zł za wynagrodzenie potrwa do 30 kwietnia 2019, a więc podobnie jak to mam miejsce w przypadku III edycji programu poleceń Getin, gdzie za najlepsze KO na rynku można zgarnąć dodatkowo 50 zł na start o czym pisałem niedawno na FpGNa czym to polega? Ano na tym, że za jeden przelew od pracodawcy bank wypłaci nam 50 zł. Wymagania co do wysokości są banalne, wystarczy bowiem przelew zaledwie na 1000 zł. Premia będzie wypłacana przez 4 kolejne miesiące, więc w sumie na nasze konto trafi 200 zł - o ile nie więcej;)

Brałem udział w poprzedniej w poprzedniej turze, gdy do zgarnięcia było 300 zł. Bank jakoś ociągał się z wypłatą premii, co skutkowało pisaniem reklamacji. Opisywałem to szeroko na blogu, ale koniec końców bank wypłacił dwie dodatkowe premie ekstra więc było to warte zachodu:)


Jedyny warunek jaki pozostaje nam do spełnienia to płacić kartą. Można co prawda nią nie płacić, ale to skutkuje pobraniem opłaty za kartę w wysokości 3 zł, lepiej więc zrobić 5 płatności na dowolną kwotę i mieć wszystko za free.

A za friko mamy przykładowo nie tylko prowadzenie konta, ale także możliwość płatności za granicą bez kosztów przewalutowania. Darmowe też są wypłaty z bankomatów za granicą dla karty wielowalutowej.

Tutaj założysz konto jakie chcę za co można zgarnąć 200 zł2. Konto systematyczne ze stawką 2,70%
Dodatkową korzyścią jest możliwość założenia Konta oszczędnościowego, gdzie mamy gwarantowaną stawkę w wysokości 2,70% czyli tyle samo ile daje Millennium. Santander daje gwarancję stawki do 29 czerwca 2019.

Kwota nie jest duża wynosi bowiem 20.000 zł, ale ze względu na fakt, że w miesiącu można dokonać jednej wypłaty darmowej warto mieć takie konto w zapasie. Tym bardziej, że od dziś w IB lokata beztroska spadła z 2,80% do 2,50% o czym dziś piszę na FpG.

Regulamin promocji 200 zł za Konto z wynagrodzeniem II edycja
Regulamin Konta systematycznego z bonusem na 2,70% II edycja

2 komentarze:

 1. Czy jeśli moje "Konto jakie chcę" brało udział w poprzedniej edycji promocji (300 PLN za wynagrodzenie), to czy mogę brać udział w nowej edycji (200 PLN za wynagrodzenie)? Jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się. Według regulaminu z promocji są wyłączone są osoby, które posiadały jakiekolwiek konto między 1 kwietnia 2018 a 30 stycznia 2019.
   Innymi słowy jest gorzej niż w promocji z 300 zł, gdzie można było mieć dowolną ilość kont 123. Wiadomo zaś, że tych kont nie warto zamykać ze względu na lepsze warunki w przeciwieństwie do reklamowanego KJC.

   Usuń