poniedziałek, 29 października 2018

Ostatni dzwonek na łatwe 50zł przy założeniu najlepszego KO 3% na rynku!

Getin to ostatnio najlepszy bank dla nas, lubiących zarówno wysoki procent - jak i nie blokowanie kasy na lokatach. To najlepsza forma oszczędzania, która dodatkowo umożliwia szybki dostęp do swoich pieniędzy w nagłej potrzebie. Jeśli jeszcze pozwala przy tym zarobić tyle co na najlepszej lokacie - to jest już rewelacyjnie. W ten sposób ostatnio "rozpieszcza nas" Getin Bank na swoim KO - po raz kolejny przedłużając promocję ;)

Na wspomnianym wyżej KO limit jest naprawdę wysoki - bo możemy na 3% ulokować kwotę nawet 200 tys. zł - co przy tym oprocentowaniu jest rekordem na rynku! Do udziału w promocji bank wymaga jednak posiadania lub założenia u nich ROR-u. Więcej szczegółów znajdziecie w tym artykule

Po raz 1-szy bank ten uruchomił Program Poleceń, który niestety kończy się już za 3 dni :( Zatem kto chciałby się jeszcze załapać i zdobyć 50 zł ma czas już tylko do końca tego miesiąca!

Tutaj założysz ROR w Getin Banku z możliwością użycia KOD-u polecenia i zyskania 50 zł

Wróćmy jednak do meritum. Kto jeszcze nie skorzystał z tego KO, a nie ma gdzie się ewakuować np. z kasą z kończących się lokat w Idea Banku - ma teraz świetną okazję - żeby to zrobić. Zakładając bowiem konto Proste Zasady, wymagane do promocji 3% na KO - za samo wpisanie kodu polecenia i spełnienie banalnych warunków zarobi 50 zł.

Dodatkowo osoby, które już mają to konto i wygenerują ten specjalny kod - mogą zarobić nawet 500 zł! podając go swoim znajomym i polecając to konto.
 
Widzicie więc w jak banalny sposób można dostać dodatkowe 50zł na start przy założeniu konta Proste Zasady z polecenia! Wystarczy bowiem podczas zakładania konta z linków zawartych w tym artykule - wpisać w specjalnym polu KOD osoby polecającej i posiadając już to konto spełnić dwa proste warunki (cytuję regulamin):
a) Nowy i Obecny Klient powinni wyrazić i utrzymać zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną(w tym na adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego) na dzień wypłaty Nagrody.
b)  Nowy Klient w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Konta Osobistego, zapewni wpływ na nowo otwarte Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w wysokości co najmniej 1000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

Kto chciałby być poleconym przeze mnie i dostać ten KOD zapraszam do kontaktu na maila tzielak1@gmail.com. Kod ten zagwarantuje Wam spełnienie warunku z mojej strony, jednak i Wy musicie to zrobić i wykonać w/w banalne warunki - aby przy zakładaniu konta Proste Zasady zarobić 50 zł ;)

Tutaj założysz ROR w Getin Banku z możliwością użycia KOD-u polecenia i zyskania 50 zł

Czasu jak widać pozostało bardzo mało, a zarówno konto Proste Zasady jak i rewelacyjne Konto Oszczędnościowe na 3% z dużym limitem są warte swojej uwagi. Jak można przy okazji zarobić 50 zł - to szkoda nawet nie skorzystać ;)


Regulaminy:


1) Regulamin Oferty Specjalnej "Na nowe środki" - XIII edycja
2) Regulamin Promocji "Polecam Proste Zasady"6 komentarzy:

 1. Chyba IB nie da juz nic lepszego jak sadzicie? Czekam jeszcze do konca dnia i calosc leci do GB. Troche szkoda bo liczylem na 3,5% :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Łeb pęka w szwach od tych wszystkich regulaminów, warunków, poleceń i tym podobnych upierdliwości. Ja już tego nie przyswajam. Prościej proszę, tylko konkrety bez bełkotu.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Czekam jeszcze do konca dnia i calosc leci do GB. Troche szkoda bo liczylem na 3,5% :("
  U mnie musi niestety lecieć gdzie indziej - bo kończy mi się promocja na KO w Getinie.
  PS Na 3,5% nie liczyłem, ale na jakieś 3,2% już tak ;) Niestety Idea tym razem zawodzi... a może jeszcze jutro coś pokaże? Zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może w IB będzie lokata halloween 2018.

   Usuń
  2. Kiedyś pewnie tak by było, ale obecnie Idea odeszła od tej fajnej tradycji "lokat okazjonalnych", a szkoda... :(

   Usuń
  3. Cos sie nie kwapia zeby dac cokolwiek ponad 3%

   Usuń