czwartek, 13 września 2018

100 zł do Allegro za jedną płatność kartą


Mamy ostatnio prawdziwy wysyp promocji bankowych. Do 3,50% na lokacie w Idea bank oraz akcji specjalnej z 300 zł mBanku opisanych dziś na FpG, dochodzi kolejna, więc żeby nie robić gąszczu na FpG przenosimy jej omówienie tutaj.

Po dłuższej przerwie z ciekawą promocją konta oferuje PKO. Mamy tutaj do zgarnięcia 100 zł do popularnego Allegro, za wykonanie zaledwie... jednej płatności kartą, ale promocja jest dedykowana dla młodych czyli osób w wieku 18-26 lat.

Stówka do allegro za konto dla młodych w PKO

Kto może skorzystać? Mimo młodego wieku PKO nie dopuści do promocji każdego. Wyłączone są osoby, które miały tutaj konto między 1 stycznia 2017 a 31 sierpnia 2018. Odsiadka trwa tu więc już blisko dwa lata i dotyczy tak PKO jak i jego klonu czyli Inteligo.

Tutaj zgarniesz 100 zł do Allegro za konto dla młodych w PKO

Promocja ma potrwać jeszcze ponad miesiąc do 19 października 2018. Data jednak może się skrócić, bowiem bank przewidział ograniczoną pulę nagród. W sumie na tę promocję przeznaczono 8000 sztuk.Co trzeba zrobić by zdobyć 100 do Allegro?
Młodzi jak zwykle mają luzik. Wystarczy że założą konto wraz z kartą wyrażając odpowiednie zgody oraz zgłoszą swój udział w promocji. Po tych wstępnych formalnościach muszą zrobić tylko jedną jedyną rzecz:
  • do 2 listopada 2018 wykonać jedną płatność kartą
Regulamin nie mówi o żadnej konkretnej kwocie, można zatem zrobić płatność na dowolną kwotę. 

Jest jeszcze inna opcja, bowiem zamiast płatności kartą można złożyć polecenie przelewu na telefon BLIK, myślę jednak, że płatność kartą to tak banalna czynność, że tę opcję wybierze większość młodych. 

 Tutaj zgarniesz 100 zł do Allegro za konto dla młodych w PKO

Nagrodę, a więc 100 zł do Allegro, można odebrać już w tydzień po terminie warunki płatności czyli do 9 listopada. Otrzymany kod będzie można wykorzystać do 31 marca 2019. Prosto łatwo i przyjemnie.

Regulamin promocji Wolność na koncie


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz