poniedziałek, 30 października 2017

Przedłużenie akcji z łatwym 150 zł do allegro za założenie konta w Millennium w MM12


AKTUALIZACJA: akcja przedłużona do 6 listopada 2017

Kończy się powoli bez wątpienia najlepszy miesiąc promocji bankowych. Oznacza to zwykle ostatni dzwonek na najlepsze akcje specjalne, a warto przypomnieć o tych, w których premia za założenie konta jest bardzo łatwa do zgarnięcia


Tak jest w trwającej do jutra przyszłego poniedziałku akcji z Millennium. Podobnie jak we wrześniu zgarnąć można 150 zł, ale teraz nie ma już 100 zł na konto oraz voucher na 50 zł do polskiego busa. Tym razem można zdobyć voucher na 150 zł do popularnego allegro.
Powrót jednej z najpopularniejszych akcji specjalnych
Niestety Portugalczycy to zatwardziali uparciuchy w stosunku do nowego klienta. Od dawien dawna nie ma tu żadnej amnestii, ciągle wykluczeni z promocji są osoby, które miały tutaj konto po 1 kwietnia 2015 czyli odsiadka trwa już ponad 2,5 roku.

Tym razem do zgarnięcia 150 zł do allegro
Ponieważ jest to akcja specjalna, premii nie zdobędziemy zakładając konto w oddziale czy na stronie banku. Trzeba skorzystać z dedykowanej strony organizatora promocji, który przeprowadza właśnie 12 już edycję Money Manii.

Tutaj zarejestrujesz się w Money Manii i zgarniesz 150 zł do allegro

Jak zwykle podczas rejestracji z dedykowanego linka zostawiamy tutaj swój mail na który przyjdzie link aktywacyjny do konta w Millennium. Link będzie ważny do końca miesiąca przyszłego poniedziałku, a więc do 31 października 6 listopada 2017

Co trzeba zrobić tym razem?  Praktycznie nic.

Powyższe daty zostały zmienione
Bank wymaga by najpóźniej do 10 listopada 2017 założyć konto, a następnie w listopadzie i grudniu zrobić to co robi każdy z posiadaczy konta w Millennium, a więc:
  • jedna płatność kartą
  • jeden przelew na 1000 zł
i to wszystko. A więc jest jeszcze łatwiej niż o wczorajszy smartfon LG. Za te banalne czynności każdy kto nie ma tutaj konta i spełnia warunek nowego klienta może łatwo zgarnąć bon w formie kodu.

 Tutaj zarejestrujesz się w Money Manii i zgarniesz 150 zł do allegro

Dokładnie 22 stycznia 2018 bon ten będzie można znaleźć u organizatora w zakładce Moje dane. Dodatkowo moneymania obiecuje wysłać go wiadomością email tak jak to było w poprzednich tego typu akcjach.

Regulamin promocji 150 zł do allegro w Money Mania 12

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz