piątek, 19 czerwca 2015

Bony na 200 oraz 120 zł na karcie Fair w promocji Coś ekstra! W BPH


Promocji w bankach ostatnimi czasy nie brakuje, problem jednak jest jak zwykle w terminach, jedne bowiem się zaczynają, inne zaś kończą. Warto zatem przypominać o nich lub zaglądać na zakładkę promocje na FpG, gdzie zebrane są najciekawsze.

Tylko jeszcze do dziś trwają zapisy na najciekawszą lokatę roku, w której do zgarnięcia jest 140 zł bonusu. Została przed tygodniem przedłużona, więc raczej to ostatni dzwonek dla spóźnialskich. 

Wśród kont najciekawsza propozycję ma BPH, ze względu na 3% cashback na wszystko. Tutaj jednak z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że promocja konta skończy się nieco szybciej bo już 24 czerwca. A to nie jedyna ciekawa propozycja ze strony BPH.

Inną propozycją jest karta Fair w promocji Coś Ekstra. Banki są skłonne do przesady, warto więc sprawdzić czy karta jest fair czy też nie fair. Sama promocja trwa już od pewnego czasu, ale potrwa jeszcze do 15 lipca.
Promocja dotyczy karty kredytowej, zaś wyłączeni są z niej wszyscy klienci, którzy mieli kredytówkę w ciągu ostatnich 12 miesięcy. To zresztą i tak o wiele lepszy warunek, aniżeli restrykcje Citi, gdzie zakaz obejmuje kilkuletni okres.

Co jest ciekawego na tej karcie? Tutaj owym COŚ EKSTRA! są dwa bony na kwoty 200 zł oraz 120 zł. Niestety bony te się wykluczają, więc jak ktoś otrzymał bon na dwie stówy, nie może już liczyć na drugi na mniejszą kwotę.

A co trzeba zrobić by owe bony dostać? Wymagania tym razem są dość zaporowe. 
  • na bon 200 złotowy, trzeba zrobić zakupy kartą na 1000 zł w każdym z pięciu miesięcy
  • na bon 120 złotowy, trzeba zrobić zakupy kartą na 1000 zł w każdym z trzech miesięcy
innymi słowy na bon 200 zł trzeba wydać aż 5000 zł, zaś po bon 120 zł trzeba wydać minimum 3000 zł. Nie jest to więc promocja dla każdego, a raczej propozycja dla zakupoholików. Chyba że kupujemy hurtowo towary na zapas;)

Szczegółowy harmonogram płatności i nagród widzimy niżej.Nagroda zostanie wysłana w formie kodu na naszą komórkę. Kod ten będzie zaś można zrealizować poprzez wpisanie go w pole: wpisz kod w z bonu na zakupy w sklepie internetowym merlin.pl

Bank BPH do niedawna miał bardzo mało ciekawych promocji. Od tego roku stał się jednym z ciekawszych banków. Jedną rzecz warto tutaj powiedzieć. Konto w BPH zamknąłem w 2012. W tym roku skusiłem się na 3% cashback na wszystko.

Link do założenia Lubię to konto w BPH z cashbackiem 3% na wszystko.

Jakież było moje zdziwienie, kiedy po zalogowaniu się do bankowości internetowej BPH po trzech latach zobaczyłem stan konta... 9,99 zł!:) Jak się okazało, bank zwrócił mi opłatę za konto z... 2012. Nie poinformował mnie o tym przez kilka lat.

Ot polskie banki. Gdybyśmy to my byli im winni 9,99 zł pewnie byłyby wysłane listy gończe z ponagleniem do zapłaty i karnymi odsetkami, a w kolejce czekali komornicy zakasający rękawy...

Na koniec jak zwykle regulamin dla zainteresowanych promocją Coś Ekstra!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz