środa, 19 maja 2021

Wznowiona oferta z 400 zł do Allegro z kartą CIti

Po dłuższej przerwie wracamy do przypominania najciekawszych ofert jakie szybko znikają ze strony głównej FpG, a z których warto skorzystać. Taką ofertą jest bez wątpienia promocja Citi bank, który planuje zakończenie ofert dla zwykłego klienta.

Jak dla mnie to jeden z lepszych banków jakie mamy do wyboru, szczególnie w zakresie kredytówek. Wielokrotnie wznawiałem już tę kartę w zamian za dodatkową premię 100 zł, a co więcej ostatnio dostałem  nową kartę, która ma być ważna przez kolejne... 5 lat. Więc jak zdążymy się załapać zgarnąć w sumie będzie można więcej kasy niż tytułowe 400 zł.

Dlatego warto jeszcze korzystać póki jest z karty dzięki której można zgarnąć: bon o wartości 400 zł do Allegro za założenie darmowej karty. Warunki do spełnienia są proste, warto więc bliżej przyjrzeć się ofercie.                                   



Kto może skorzystać z oferty?  I tu nastąpiła niewielka zmiana, bo karencja została ponownie skrócona, oferta jest dla osób, które nie mają karty od 1 stycznia 2020 r.  Reszta wymagań pozostała bez zmian. Z promocji wykluczone są osoby ze statusem nierezydenta, a także obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo musimy być pełnoletni, a nasz dochód na rękę musi wynosić min. 1200 zł, lub 2500 zł jeśli prowadzimy własną działalność gospodarczą. Do dziesięciu dni od złożenia wniosku musimy przedstawić dokument potwierdzający nasz deklarowany dochód - wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy.
 
 Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro
 
Co ciekawe powyższe linki pokazują jeszcze starą promocję, ale dostałem informację, że można z nich już korzystać. Warunki są identyczne do poprzedniej edycji, zaś gdy tylko otrzymam nowe terminy uaktualnię niniejszy artykuł.   
Aktualizacja: Nowa promocja potrwa do 2 sierpnia 2021,

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć premię bon 400 zł do Allegro? Wystarczy spełnić proste warunki. Aby uzyskać bon musimy wykonać:
  • dostarczyć bankowi, w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie karty,  czytelny i aktualny dokument  potwierdzający dochody deklarowane we wniosku 
  • przynajmniej jedno logowanie do bankowości MOBILNEJ - do końca pierwszego miesiąca, w którym zawrzemy umowę o kartę
  • transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł w przeciągu 3 miesięcy 
UWAGA:
W nowej promocji jest malutki haczyk: kartę trzeba aktywować za pomocą aplikacji, a nie z poziomu bankowości internetowej do czego przywykliśmy. Dziękuję za ten szczegół jednemu z czytelników.
                           

UWAGA! Do wydatków zaliczanych na poczet spełniania warunków, nie zostaną zaliczone polecenia przelewu wewnętrznego oraz transakcje zwrócone ani transakcje szczególne, do których zaliczane są:
  • wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu
  • transakcje u podmiotów świadczące usługi w zakresie gier hazardowych
  • transakcje w kantorach i innych świadczących usługi wymiany walut
O spełnieniu warunków przyznania nagrody, dowiemy się z wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Voucher do Allegro otrzymamy najpóźniej do 60 dni od informacji o przyznaniu nagrody. Voucher ma wartość 400 zł, niestety musimy zużyć go jednorazowo. Nie można płacić nim kilkukrotnie. Jeśli dokonamy zakupu za mniejszą kwotę, reszta pieniędzy przepadnie. Termin ważności takiego vouchera wynosi 12 miesięcy.
 
Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro

Według regulaminu dodatkową nagrodą jest zwolnienie z opłaty za kartę. Warunkiem jednak jest wykonywanie płatności kartą na kwotę 300 zł miesięcznie. W ten sposób można uniknąć opłaty przez kolejne 12 miesięcy


Przypomnę, że z kartą możemy korzystać z rabatów u ponad 300 partnerów banku, jadać ze zniżką w  restauracjach, a także kupować bilety na koncerty w przedsprzedaży.

Regulamin IV edycji promocji 400 zł za kartę w Citi do Allegro
Regulamin kart

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz