czwartek, 24 października 2019

Skrócenie promocji z łatwą premią 350 zł w Paribas w ofercie Konto z możliwościami


Dziś dostałem informację, że rewelacyjna oferta Paribasa na pewno skończy się przed czasem. To bez wątpienia najlepsza promocja u Francuzów, która sprzedaje się niczym ciepłe bułeczki i to nawet na liście rezerwowej.

Dla przypomnienia ofertę konta z 350 zł opisywałem na początku października, ale zakończyła się kilka dni przed czasem. Natychmiast uruchomioną nową, jeszcze lepszą ofertę z limitem 4500 sztuk. Szacuje się, że limit już jest na wyczerpaniu i pewne jest, że oferta znów zakończy się przed czasem.


Kto może z tego skorzystać? Jak to u Francuzów od dłuższego czasu już widzieliśmy wykluczeni są tylko ci co nie posiadali tutaj konta od trzech ostatnich kwartałów. Jest więc szansa na szybko powrót po fajną premię.

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Konto z możliwościami

Oferta była planowana bardzo krótko bo tylko do 31 października. Dostałem jednak dziś informację, że przeznaczone na promocję  4500 sztuk jest na wyczerpaniu i szacuje się, że akcja zakończy się w najbliższy poniedziałek. Warto się więc pospieszyć, bo warunki są naprawdę korzystne.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł?
Wydawać by się mogło, że najwyższa premia ma najbardziej zaporowe wymagania. O dziwo nic z tego. Jest nawet łatwiej niż w opisywanej niedawno ofercie z 320 zł.

Na początek bez względu na to kiedy skorzystamy z promocyjnego linku konto należy założyć najpóźniej do 6 listopada tak by zdążyć spełnić warunki przewidziane na dwa  miesiące. Premię bowiem jak zwykle podzielono na dwie części co widzimy niżej.Ponieważ w październiku pozostanie niewiele dni dla najbardziej opieszałych warunki są szczególnie banalne. Wystarczy bowiem tylko:
  • zrobić 3 transakcje bezgotówkowe
oczywiście nie ma znaczenia na jakie kwotę będą to transakcje. Za takie banalne czynności otrzymamy w grudniu aż 150 zł. Nieźle:)

W drugim i już ostatnim miesiącu wymagań należy być aktywnym w najbardziej klasycznym znaczeniu czyli:
  • przelać sobie 1000 zł na konto
  • zrobić zakupy kartą na 200 zł
Drugi warunek jest zaskoczeniem. Wszak poprzednio mieliśmy wymóg wydania 300 zł za tę samą premię, więc teraz jest jeszcze łatwiej! W styczniu za to dostaniemy aż 200 zł czyli innymi słowy dostaniemy 100% cashback.

To bez wątpienia jedna z najciekawszych promocji jakie mieliśmy ostatnio na blogu. Warunki banalne, a premia fajna i co ważne szybka. To pokazuje różnicę jaką mamy w promocjach zmiennego Paribasa od stałego i przewidywalnego ING, który omawialiśmy wczoraj.

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Konto z możliwościami

To najwyższa premia jaką oferuje Paribas w licznych promocjach

Regulamin promocji Zgarnij 350 zł na Koncie z możliwościami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz