poniedziałek, 20 maja 2019

Ostatni dzwonek na 200 zł lub nagroda do wyboru za konto w Millennium


To już ostatni tydzień promocji fajnego konta 360 zł za którego założenie w łatwy sposób można zgarnąć 200 zł. Zasady promocji są identyczne jak za poprzednim razem, ale powtarzalność to coś do czego Portugalczycy nas przyzwyczaili.

Chociaż adresaci oferty to ograniczona grupa, to z tej powtarzalności promocji łatwo wynika jak pozostałe osoby mogą zgarnąć drugą premię. Jak widzę coraz więcej osób korzysta z tej furtki tym jednak w drugiej części artykułu.


Przypomnijmy zatem szybko, że 200 zł praktycznie za nic można zgarnąć tylko w przypadku, jeśli nie masz konta w Millennium i nie brałeś dotąd udziału w promocji konta 360 stopni. Z tego tylko powodu zamknąłem w ubiegłym roku konto tylko po by otworzyć je raz jeszcze i zgarnąć premię.

Tutaj zgarniesz 200 zł z Millennium jeśli nie brałeś udziału w promocji konta 360 

Promocja ma potrwać do 27 maja 2019. Nie wiem która to już promocja, ale żadna z dotychczasowych nie skończyła się przed terminem, więc można zakładać, że do podanego dnia powyższy link będzie aktywny.

Termin na założenie konta wraz z kartą debetową jest jak zwykle nieco dłuższy. Tym razem konto musimy uaktywnić do końca maja, więc na dobrą sprawę warunki należy spełniać od czerwca tego roku. Jakie one są?

Co trzeba zrobić?:1. Premia 200 zł - warunki
Na początek warto podkreślić, że nowością tutaj jest konieczność zainstalowania apki mobilnej, co trzeba zrobić do końca maja. Poza tym nie trzeba robić nic ponadto co robi każdy posiadacz konta 360 stopni, czyli:
 • przelewu na 1000 zł
 • jednej płatności kartą na dowolną kwotę
Powyższe dwa banalne warunki należy spełnić przez 3 miesiące: w czerwcu, lipcu i sierpniu. Przy czym warunek 1 można spełnić przelewając sobie samemu kasę i wcale nie musi to być od razu tysiak. Liczy się suma wpływów w danym miesiącu.

Jak widać warunki są banalne, więc wielu czytelników zostaje w Millennium dla stałej stawki 2,70% na koncie oszczędnościowym. Przydaje się czasami, chociaż ja stale mam konto w tym banku z innego powodu.

Wypłata premii ma nastąpić najpóźniej do 20 września 2019. Potem konto w zasadzie można zamknąć, chyba że uzna iż warto je sobie zatrzymać, a korzyści są w przeciwieństwie do innych banków.

Tutaj zgarniesz 200 zł z Millennium jeśli nie brałeś udziału w promocji konta 360

2. Nagroda do wyboru

Jedną z korzyści jest polecanie konta i zgarnianie dodatkowej premii. Pełne omówienie tej oferty znajdziecie w tym artykule. Linkowany artykuł dotyczy co prawda poprzedniej edycji, ale w najnowszej 4 odsłonie wszystko pozostało bez zmian, zmieniły się tylko terminy.


  Oferta potrwa tym razem bardzo dłuugo bo aż do 3 października 2019. Jak zwykle w programie poleceń należy zdobyć kod osoby polecającej. Jeśli nie masz takiego kodu możesz pisać na marszr1@gmail.com, a przekażę Ci kod.

Coraz więcej osób korzysta z tej dodatkowej opcji na dodatkową premię. Wystarczy zamknąć konto w Millennium i po roku przerwy otworzyć konto z użyciem kodu polecającego.

Warunki dla osób, które po roku przerwy chcą wrócić po premię

Warunki są nieco trudniejsze niż dla świeżaków i przypominają o starych nawykach Millennium. Trzeba wydać kartą do konta 360 zł w ciągu miesiąca od otwarcia konta, podkreślę od otwarcia konta, a nie w kolejnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta. Warto o tym pamiętać.

3. Konto oszczędnościowe - 2,70% non stop
To co jest unikatowe w skali całego rynku to przejrzyste warunki dla konta oszczędnościowego. Można tutaj mieć non stop promocyjną stawkę 2,70% ale o tym piszę każdorazowo bo to jazda obowiązkowa bloga FpG. Ostatni wpis na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.


Regulamin promocji 200 zł z kontem 360 stopni
Regulamin programu poleceń - 4 edycja

4 komentarze:

 1. W obecnej chwili przy inflacji 2,20%, aby nie stracić na realnej wartości pieniądza, lokata (KO) musi być oprocentowane na co najmniej 2,72%.

  OdpowiedzUsuń
 2. Konto Oszczędnościowe na 2,70% w Millenium, przy inflacji 2,20%, nie utrzymuje realnej wartości pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Inflacja jeszcze będzie rosnąc,to czysta korzyść dla rządu, a stopy bez zmian w tym roku. Więc trudno będzie utrzymac realną wartośc pieniędzy, trzeba minimalizować będzie straty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ktos się orientuję czy można dostać kilka razy pod rząd ofertę utrzymania tzn 30 zł zwrot 2% karta i 30 zł zwrot 5% za blika?
  A jeżeli nie to czy gdzieś w innych bankach poza millenium jest jakis fajny cash back za blika?

  OdpowiedzUsuń