wtorek, 28 maja 2019

150 zł do zgarnięcia w promocji MoneyMania 18 z Alior bank


Skończyła się już opisana w poprzedniej przypominajce akcja w Millennium. Warto więc teraz przypomnieć o innej trwającej akcji specjalnej. W gąszczu nowych promocji łatwo je przeoczyć, a nie każdy zagląda na nieprzegapkę.

Mowa o 18 już edycję popularnej Money Manii. Do zgarnięcia w łatwy sposób jest 150 zł, a konto oczywiście darmowe więc trudno obok takiej okazji przejść obojętnie, tym bardziej, że ostatnio Money Mania jest rzadziej.


Kto może wziąć w tym udział? Sprawa jest prosta: Alior żąda rocznej przerwy w posiadaniu konta ror, konta walutowego lub karty kibica. Pozostałe produkty jak KO czy posiadanie konta w T-mobile nie przeszkadza w zgarnięciu 150 zł.

Tutaj zarejestrujesz się w Money Mania 18 i zgarniesz  łatwo 150 zł

Promocja ma potrwać znacznie krócej niż w Santanderze bo do 10 czerwca 2019. Jak zwykle w tego typu akcjach musimy się zalogować za pośrednictwem dedykowanego linku widocznego powyżej do Money Manii i stamtąd założyć konto.

Warunki dla premii jak zwykle banalne

Na założenie konta mamy miesiąc. Żeby było jasne link promocyjny do zapisu będzie aktywny do 10 czerwca, zaś do 10 lipca 2019 mamy czas by podpisać umowę o konto wraz z kartą. Czasu jest więc aż nadto.
Co trzeba zrobić by zgarnąć kasę?
Wczorajsze warunki jednego przelewu i 5 płatności wydawały się łatwe dla zgarnięcia 150 zł. Tutaj jest jeszcze prościej. Organizator wymaga:
  • jednego przelewu na 1000 zł
  • 3 płatności na dowolną kwotę
Mamy zatem dwie płatności mniej. Mimo prostoty warunków, czas na wykonanie mamy aż do 10 września 2019. Warunek da się spełnić w niecałą godzinę, za co dostaniemy na konto całe 150 zł:) 

UWAGA:
Mimo iż warunkiem otrzymania premii jest przelew na 1000 zł, to jednak  aby konto było darmowe wymagany jest przelew na 1500 zł. Natomiast co do karty, to wymagana jest płatność na 300 zł by być zwolnionym z opłaty.Aby się nie zapomnieć ważnych terminów wyżej prezentuję harmonogram najnowszej Money Manii. Jak widzimy premię mamy dostać najpóźniej do 10 października, zaś w międzyczasie można korzystać z dobrodziejstw konta.

Co to za dobrodziejstwa? Mam od dłuższego czasu konto w Aliorze dla samych 3% na koncie. Premiowane konto daje nam możliwość wyboru dwóch spośród dziewięciu korzyści do konta przy czym owe 3% to jedna z opcji jakie wybrałem.

Dwie korzyści są darmowe i można je zmieniać

Drugą opcję wybieramy jakie chcemy, można przykładowo wybrać darmowe przelewy natychmiastowe. Należy jednak pamiętać, że liczba jest ograniczona do 5 sztuk. To i tak ponad 2x więcej niż daje Idea bank.

Tutaj zarejestrujesz się w Money Mania 18 i zgarniesz  łatwo 150 zł  

Podsumowując mamy fajną bo bardzo łatwą premię do zgarnięcia. Ostatnio mamy mniej akcji specjalnych, które kiedyś były dostępne praktycznie non stop. Warto więc korzystać póki jeszcze są.


Tabela opłat i prowizji w Alior bank

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz