sobota, 16 czerwca 2018

Stówa dla studenta za kilka płatności w promocji Studenci mają lepiej w WBK


Nie pamiętam takiego szaleństwa w jednym banku jakie w tym tygodniu zaserwował nam BZ WBK. W poniedziałek złożyłem tutaj wniosek o konto dla łatwego zgarnięcia 300 zł premii. a tymczasem od wtorku dzień po dniu pojawiały się kolejne promocje.

We wtorek mieliśmy ofertę z 150 zł dla pań, w czwartek omówiłem bliźniaczo podobne 150 zł zaoferowane dla panów. Na deser zostało nam do omówienia promocja dla studentów, która różni się od omówionych już na FpG. Czy na plus?


I tak, i nie. Na plus bo dużo łatwiej zgarnąć premię, na minus bo nagroda jest niższa, ale za to w gotówce zamiast w postaci vouchera. Za to zdecydowanie na plus jest definicja nowego klienta.


W wersji dla panów i pań mamy wykluczenie osób posiadających konto na 4% w ubiegłym roku. Tutaj karencja jest o pół roku krótsza - w promocji mogą brać udział osoby które nie miały tutaj konta w tym roku od 1 stycznia 2018.

Tutaj bardzo łatwo zgarniesz 100 zł za Konto Jakie Chcę w WBK

Oferta ważna jest do 30 czerwca 2018, ale nie jest niestety dla wszystkich studentów. Mamy bowiem limit wiekowy określony jako osoby, które nie ukończyły 26 roku życia. Nie każdy student kończy przecież szkołę wyższą w tym wieku. Swoje studia kończyłem dwa lata później.

Przejdźmy do konkretów czyli co trzeba zrobić by zgarnąć 100 zł?


Szczegóły widzimy wyżej. Wystarczy do końca czerwca otworzyć konto z kartą dopasowaną i zrobić 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Do wyboru mamy nie tylko typowe płatności zwykłą kartą czy mobilną, ale także Google Pay czy Garmin Pay. Ważne by było ich 5.

Studenci nie muszą wydawać zatem 150 zł jak to ma miejsce w pozostałych dwu promocjach trwających do końca czerwca. Co ciekawe w tej ofercie nie ma mowy o 300 zł za wynagrodzenie, ale regulamin mówi wyraźnie, że promocja łączy się z innymi poza dwoma i nie ma tam zakazu dla owych 300 zł :)

Tutaj bardzo łatwo zgarniesz 100 zł za Konto Jakie Chcę w WBK

W każdym razie oferta jest na pewno godna uwagi, bo premia łatwa jak to w WBK. Ech studenci mają fajnie, niedawno przecież opisywałem ofertę dedykowaną dla nich o nazwie Bankowo Epickie Wakacje z nagrodą do wyboru...

Regulamin promocji Studenci mają lepiej z kontem jakie chcę

5 komentarzy:

 1. Niby jak je połączyć np. z bonusem na pyszne.pl, skoro strona promocji na którą trzeba kliknąć jest inna?

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba wyrażać zgody marketingowe przy składaniu wniosku, czy nie ma takiego wymogu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie znalazłem takiej informacji, ale ze względu na to że praktycznie wszystkie banki tego wymagają, ja bym zaznaczył je dla świętego spokoju.

   Usuń
  2. zadzwonilem na infolinie i powiedzial pan ze nie trzeba

   Usuń
  3. Ech, studenci to się mają fajnie;)

   Usuń