niedziela, 24 czerwca 2018

Druga Lokata piłkarska Kolumbia zaczyna się od 3,2%


Jak było do przewidzenia z każdym meczem Polaków mamy promocyjne lokaty w Credit Agricole. Na pierwszej omawianej we wtorek na FpG Credit Agricole dawał 3,00% na start, zaś jej ostateczna stawka zależała od wyników Polaków.

Niestety nasi kompletnie zawiedli i stawka pozostała taka sama jak przed meczem. Do dzisiejszego meczu o wszystko jest już ciekawiej na start bo lokata zaczyna się od 3,20% a to już wygląda znacznie ciekawiej.


Warunki lokaty pozostały takie same jak dla Lokaty Senegal. Przypomnę zatem w skrócie jak stawka lokaty może się zmienić. Za każdą bramkę bank zwiększy stawkę o 0,2pp czyli np.
 • 1:0 dla Polski lokata na 3,40%
 • 2:0 dla nas lokata na 3,60%
 • 3:2 dla nas lokata na 3,80%
Remis też jest premiowany, ale pod warunkiem że nie będzie to remis bezbramkowy. W tym przypadku stawka lokaty będzie rosła dwa razy wolniej więc przykładowo
 • 0:0 - lokata na 3,00%
 • 1:1 - lokata na 3,10%
 • 2:2 - lokata na 3,20%
Jesteśmy jednak pod ścianą tak jak i Kolumbia, więc remis zbytnio nie urządza żadnej z drużyn.

Konto w CA ma wiele promocji jednocześnie

Oczywiście aby założyć lokatę piłkarską trzeba posiadać lub założyć konto w CA. Konto warto posiadać chociażby dla samego konta oszczędnościowego, które oferuje obecnie 3% do kwoty 100.000 zł o czym była mowa już w kwietniu.

Tutaj założysz konto w Credit Agricole dla 3% na KO + lokat piłkarskich

Jakie są parametry tej lokaty? Lokata jest krótka trwa bowiem tylko dwa miesiące, szybko więc zgarniemy odsetki. Jak zwykle w przypadku CA jest to typowa lokata wabikowa czyli mamy tutaj ograniczenie kwoty do 10.000 zł.

Czy będzie to tylko jeden dodatkowy mecz? To już zależy od tego jak zagrają dzisiaj...

Regulamin lokaty piłkarskiej Kolumbia 

10 komentarzy:

 1. uouo noooo to procent wystrzeli, chlopaki pokazali xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Lokatę piłkarską w promocji można otworzyć tylko jedną. Czyli jak założyłeś na Senegal to już innych się nie da.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd to wiadomo? Jest info na stronie, że można założyć tylko jedną lokatę Kolumbia czyli tę na 3,2%
   Do artykułu dołączyłem też regulamin lokaty i nie znalazłem tam zastrzeżenia, że kto ma już lokatę Senegal nie może mieć lokaty Kolumbia.
   Nie wiem jak to wygląda wewnątrz bo nie posiadam konta w CA. Być może faktycznie nie da się jej dostrzec w systemie...

   Usuń
 3. Dzwoniłem na info są rozbieżne odpowiedzi z sugestią aby spróbować czy system puści. W regulaminie jest też niejednoznacznie, pisze ze w promocji można załozyc jedna lokatę ale czy to dotyczy całej promocji piłkarskiej czy poszczególnych lokat już nie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Po starej znajomości powiem, że ja mam już założone 4 lokaty piłkarskie każda po 10K :)
  W I edycji miałem 3,0 i 3,3% (więcej się nie dało)w drugiej przed chwilą założyłem na 3,2% i 3,5% (nie wiem czy da się więcej niż 2 bo kasy zabrakło - jutro będę próbował po raz kolejny)...
  Wszystko było zakładane z poziomu aplikacji w telefonie.
  Niech to zostanie w tym miejscu po mam zamiar po raz kolejny co najmniej 2 lokaty otworzyć po meczu z Japonią a jak to rozgłosimy to zapewne dziurę załatają !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypasowało Ci to konto w CA:)
   Trzeba będzie je zakładać przed każdymi mistrzostwami na które nasi awansują

   Usuń
  2. Oj udało się. 5% zwracają na drugi dzień po opłaceniu rachunków, a teraz niespodziankę ze zdublowana lokata piłkarska zrobili. Zawsze to 60k będę mógł z ib ulokować.

   Usuń
  3. "Zawsze to 60k będę mógł z ib ulokować" Ja tylko 50 - bo w T-Mobile, ale dopiero jak mi odpalą konto. Swoją drogą ile to może potrwać przy zakładaniu przelewem weryfikacyjnym? Zakładałem je Polcan z Twojego liku (konto freemium) ok godz. 17-ej i jak na razie cisza :(

   Usuń
  4. Nie ma reguły, ja wczoraj wieczorem zakładałem konto w DB i chociaż minęły 24 godziny nikt się nie odezwał.
   Generalnie Getin czy Millennium odzywają się od razu, na Citi czy DB trzeba długo czekać. Reszta jest gdzieś pośrodku.

   Usuń
 5. A jeszcze coś ciekawego dzisiaj wyczytałem:

  Korzystając z aplikacji CA24 Mobile możesz założyć lokaty terminowe w PLN ze stałym oprocentowaniem wyższym o 0,20% w porównaniu z ofertą standardową. Nie ma ograniczenia w kwocie lokaty, ani w liczbie lokat, które założysz w Ofercie Mobilnej.

  OdpowiedzUsuń