wtorek, 17 kwietnia 2018

Smartfon LG K4 LTE Dual 2017 za kilka płatności darmową kartą znów w ofercie


Po dłuższej nieobecności wraca niezwykle popularna promocja karty w Citi w której do zgarnięcia jest nie jakiś bon do tego czy owego sklepu, lecz smartfon. Znów chodzi o produkt LG K4 LTE, ale w wersji Dual 2017.

Zwykle za smartfona trzeba się było dużo mocniej namęczyć. Jeśli dla zwykłej premii trzeba było wydać 1000 zł, to na dla smartfona trzeba było wydać 3x więcej. Te czasy należą już do przeszłości, bo teraz o smartfona jest szczególnie łatwo.


 

Jest oczywiście trudniej aniżeli o trwające wciąż promocje z 300 zł do morele.net, 300 zł do allegro czy 300 zł w gotówce. Ale i tak w każdym przypadku wymagania są tak banalne, że warunki może spełnić każdy bez wyjątku i to bez problemu.


Co trzeba zrobić?
Citi od dłuższego czasu zrezygnował z płatności na duże kwoty na rzecz 5 płatności w miesiącu. I jeśli po 300 zł wymaga tylko płacenia przez 2 miesiące, to dla smartfona wystarczy płacić przez 3 miesiące

Tutaj założysz darmową kartę Citi Simplicity po smartfona LG K4 2017

Oferta ma potrwać do 25 lipca 2018. Jak zwykle należy spełniać warunek minimum 21 lat oraz posiadania pracy z dochodem 1200 zł na rękę przez ostatni kwartał. Przedsiębiorcy mają dłuższy termin bo dla nich wymagana działalność wynosi 2 lata.Warto też przypomnieć o definicji nowego klienta. Jakoś trudno mi znaleźć regulamin do tej promocji, ale przypuszczam, że pokrywa się on z każdą inną promocją. A w każdej innej bank wymaga bycie zupełnie nowym klientem lub brak posiadania karty od 1 stycznia 2016. Kto więc zdążył zamknąć kartę w 2015 może znów ją sobie wyrobić.
Największą zaletą karty jest jej darmowość. Nie musimy się martwić o opłaty roczne co zwykle jest problemem w innych bankach. Citi Simplicity jest darmowa, bank nie pobiera nawet opłaty za powiadomienia sms.

Na koniec warto przypomnieć o dodatkowym warunku zdobycia karty. Jest nim konieczność zalogowania się do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy. O tym chyba jednak pisać nie muszę, a nawet nie powinienem.

Dlaczego nie powinienem? Bo to jest karta kredytowa, a każdy z nas wie doskonale, że to doskonały produkt pod warunkiem pilnowania terminów. I każdy użytkownik karty sprawdza w bankowości kwotę do spłaty, więc logowanie to naturalna kolej rzeczy.

Tutaj założysz darmową kartę Citi Simplicity po smartfona LG K4 2017

Ważniejsze jest więc przypomnienie, że każda kredytówka ma darmowy okres użytkowania, który wynosi ponad 50 dni. I warunkiem nie płacenia bankowi ani grosza za jej używanie jest oddwanie w terminie co do grosza. Dlatego nie interesuje nas oprocentowanie kredytu, bo wynosi ono zawsze zero % jeśli oddamy kasę w terminie.

A oddać możemy nawet tylko 5 zł, jeśli ktoś będzie robić 5 zakupów za symboliczną złotówkę. Chociaż wydawać można i tak więcej wszak mając darmową kartę kredytową można żyć na koszt banku pod warunkiem pilnowania terminów i oddawania całej kwoty a nie minimum do czego rzecz jasna zachęca bank:)

Na koniec przypomnę, że osoby które mają jeszcze opory przed kredytówką (ech jakże trudno dziś mi to zrozumieć:) mogą zajrzeć do mojego Poradnika dla zagubionych, gdzie omówiłem szczegółowo na czym polega dobrodziejstwo kredytówek, bez których trudno mi sobie wyobrazić życie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz