wtorek, 26 marca 2019

Ostatni dzwonek na 200 zł premii za lokatę + 10% cashback w XVII Money Mania


Jeszcze tylko do niedzieli w Toyota bank potrwa promocja z pokaźną premią ponad 200 zł. Co prawda niedawno była tutaj oferta lokaty z premią w wysokości 50 zł, ale przy bezkonkurencyjnych lokatach jakie mieliśmy w Idea bank nie było sensu ich omawiać, skoro zysk nawet z premią był mniejszy niż na lokatach u niebieskich.
Dziś sytuacja diametralnie się zmieniła. Po całej serii obniżek u niebieskich, oferta Toyoty znów robi się ciekawa. Tym bardziej, że do zgarnięcia jest nie 50 zł lecz cztery razy więcej z hakiem. A to powoduje, że zamiast takiej sobie promocji mamy naprawdę godną omówienia.


Nowa oferta to 17 już edycja popularnej MoneyManii, w której rozdano już ponad milion złotych premii. Niestety w przeciwieństwie do promocji z Agorą, gdzie akcje Toyoty były adresowane do nowych jak i obecnych klientów tutaj wyklucza się obecnych klientów całkowicie.

Całkowita premia do zgarnięcia w MM17
Wygląda więc na to, że konto w Toyocie jest do zamknięcia, tym bardziej, że w końcu skrócono karencję. Według regulaminu wyklucza się osoby, które zamknęły konto w terminie 1 marca 2018 do 4 marca 2019. A to oznacza, że mamy amnestię dla osób, które zamknęły konto ponad 12 miesięcy temu.

Tutaj zarejestrujesz się w nowej Money Manii i łatwo zgarniesz 200 zł

Jeśli zatem zamknąłeś konto lub nie miałeś nigdy nic w Toyocie możesz łatwo zgarnąć fajną premię. Akcja ma potrwać do końca miesiąca i znając Toyotę faktycznie zakończy się dopiero 31 marca 2019. Co trzeba zatem zrobić by zgarnąć maksimum premii?

Po pierwsze jak to zwykle w przypadku MoneyManii musimy zalogować się na swój profil na stronie Organizatora (kto nie brał udziału w poprzednich MoneyManiach musi sobie utworzyć profil).

Ważne by pamiętać, że najpierw wchodzimy na profil MoneyManii i stamtąd dopiero klikamy w link który przekieruje nas na stronę Toyoty. Dzięki temu organizator będzie wiedział, że ma nam za to wypłacić premię.


1. Premia 150 zł Po wstępnych formalnościach do 23 kwietnia 2019 należy spełnić dwa banalne warunki:
  • pobrać apkę Tankuj Korzyści i dołączyć do promocji 'Tankuj korzyści - zwrot za paliwo'
  • założyć lokatę Sprint 180 dni na kwotę minimum 5.000 zł (UWAGA: minimum na tej lokacie to 3.000, ale w tej promocji dla zdobycia premii wymagane jest 5k)
Jeżeli chodzi o punkt pierwszy, to po otwarciu apki trzeba zarejestrować swój samochód. W tym celu wystarczy zeskanować kod Aztec umieszczony w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Robimy to w aplikacji w sekcji 'Twój samochód'.

W przypadku punktu drugiego zakładamy jak zwykle tylko jedną lokatę na kwotę minimalną. Oprocentowanie wynosi 2,40% niby mało, ale premia oczywiście winduje tę stawkę w górę. Dla dodatkowej premii wystarczy lokatę utrzymać przez 90 dni, ale myślę, że warto poczekać do końca by nie tracić odsetek.Za spełnienie dwóch powyższych warunków można liczyć na pierwszą premię w wysokości 150 zł. To z pewnością dużo lepsza oferta od poprzedniej, która - co tu dużo mówić - wyglądała blado.

2. Premia 50 zł za aktywność  
Dodatkowo zgarnąć można 50 zł. Tutaj też nie jest jakoś trudno o premię, wystarczy bowiem w jednym z trzech miesięcy maj-czerwiec-lipiec spełnić warunki do zwrotu dowolnej kwoty za transakcje bezgotówkowe zwarte w regulaminie Tankuj korzyści.


Jak dla mnie kluczowy jest zapis dowolnej kwoty. Na paliwo wydaję małą kwotę co miesiąc, więc gdyby były tutaj nawet średnie wymagania kwotowe warunek byłby dla mnie niemożliwy. Skoro jednak liczy się dowolna kwota, to jak rozumiem nawet jedno tankowanie wystarczy:)

Tutaj zarejestrujesz się w nowej Money Manii i łatwo zgarniesz 200 zł


Do 24 sierpnia 2019 dostaniemy info od organizatora o przyznanej premii. Jak zwykle warto wtedy sprawdzić spam, gdzie takie informacje lubią wpadać.  
Do 10 września 2019 należy zaś uzupełnić numer swojego MotoKonta (czyli ror w Toyota bank) w MoneyManii.
Do 30 września 2019 będziemy już mieć kasę na koncie:)
Na koniec warto przypomnieć, że nowe MotoKonto jest darmowe przy saldzie na lokatach w wysokości zaledwie... 2500 zł. Praktycznie każda promocja w Toyocie wymaga lokaty na poziomie 5k więc jak widzimy nie będzie z tym żadnego problemu.

Podsumowując mamy fajną promocję, ale niestety po raz pierwszy dedykowaną dla nowych klientów. A to oznacza, że najwyższy czas się pożegnać z tym bankiem i poczekać rok na kolejną tego typu akcję.


Regulamin Promocji Tankuj korzyści - zwrot za paliwo
Regulamin Motokonta w Toyota bank

1 komentarz:

  1. Druga cześć promocji niestety nieopłacalna dla posiadaczy samochodów innych niż Toyota Lexus
    a)w wysokości 5%(słownie: pięć procent) od łącznej wartości wykonanych w danym miesiącu Transakcji Petrol, jeśli spełni łącznie następujące warunki:i.Jest posiadaczem samochodu dowolnej marki innejniż Toyota, Lexus;ii.Średnie saldo Konta w miesiącukalendarzowym wynosi minimum 1000 zł (słownie: tysiąc złotych);iii.Średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym wynosi minimum 10000 zł

    OdpowiedzUsuń