piątek, 29 grudnia 2017

Ostatni dzwonek na rekordowe 1620 zł za założenie iKonta Biznes w Alior bank


Z końcem roku kończy się wiele okazji na zgarnięcie premii spośród których zdecydowanie najbardziej wybija się oferta Aliora. Tylko do niedzieli można tutaj zdobyć rekordowe 1620 zł. Chętni zaś mogą powalczyć o dodatkowy 1000 zł:)


Nie jest to jednak zwykła oferta dla Kowalskiego lecz promocja dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Od dłuższego czasu Alior premiuje swoje iKonto Biznes premią 1500 zł, ale od dziś mamy akcję specjalną z kontem, w której można zdobyć dodatkowe 120 zł od organizatora.

Skoro oferentem głównym jest melonik, można się tutaj spodziewać bardzo restrykcyjnych warunków nowego klienta. Przy nazwie Alior wiadomo to z marszu i potwierdza to regulamin: wykluczone są jakiekolwiek osoba, która posiadała jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 16 listopada 2017.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej z premią 1620 zł dla firm

Promocja potrwa już niedzieli, a więc tylko do 31 grudnia 2017 można skorzystać z powyższego linku rejestracyjnego. Podajemy tam swój mail dla organizatora, na który przyjdzie nam link do założenie iKonta Biznes. Umowę o konto musimy zawrzeć przez kolejny miesiąc czyli do 31 stycznia 2018.

1. Premia 120 zł od organizatora
Organizatorzy promocji nie mają nigdy dużych wymagań i nie inaczej jest tym razem. Dla zdobycia pierwszej premii w wysokości 120 zł od organizatora należy jedynie przelać na konto 500 zł i to wszystko.

Na tę banalną czynność przedsiębiorcy mają dwa miesiące od momentu otwarcia konta. Kto zwlekać będzie najdłużej ma deadline ustawiony na 31 marca 2018. Informację zaś o przyznaniu nagrody dostaniemy do końca kwietnia. Szczegółowy harmonogram jest niżej.


Harmonogram nowej akcji dla firm

2. Premia 1500 zł od banku 
Druga premia w wysokości aż 1500 zł jest dobrze znana stałym czytelnikom bloga. Omawiałem ją już szczegółowo w osobnym artykule na PP3. Oferta widnieje też od dawna na miejscu 10 w zestawieniu Promocje II: top 10.

Przypomnę tutaj w skrócie, że bank nagradza w sumie 8 czynności, które zostały zebrane w tabeli poniżej. Na szczęście nie trzeba spełniać wszystkich. Spełnienie wszystkich mogłoby przynieść zysk w wysokości nawet 155 zł w skali miesiąca.


Te czynności są premiowane, ale nie wszystkie trzeba wykonać

Bank jednak informuje wprost, że przysługuje nam tylko 125 zł premii na miesiąc. Warto więc wybrać dla siebie te warunki które są łatwiejsze do spełnienia dla zgarnięci premii. Przykładowo za dwa zwykłe przelewy do ZUS oraz US bank zwróci nam już 50 zł:)

Na koniec warto się przyjrzeć opłatom, bowiem w przypadku kont firmowych banki potrafią porządnie przetrzebić portfel. O dziwo nie jest tak w przypadku Aliora, opłaty owszem są, ale bardzo łatwo ich uniknąć. Za darmo zaś jest 5 przelewów natychmiastowych oraz 5 przelewów europejskich SEPA.Konto kosztuje 15 zł, ale opłata jest anulowana przy utrzymywaniu salda na poziomie zaledwie 1000 zł co jest do przyjęcia oraz wyrażeniu zgód marketingowych. Z drugiej strony karta może kosztować 8 zł, ale tej opłaty też łatwo uniknąć, bowiem wystarczą 4 płatności na dowolną kwotę.  

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej z premią 1620 zł dla firm

Aż trudno uwierzyć, że oferentem przy pokaźnej premii jest tutaj melonik. Gdybym miał firmę nie byłoby trudno wybrać najlepsze konto na rynku, tutaj bowiem oferta pozostawia konkurencję daleko w tyle.


3. Nagrody dodatkowe na 17.000 zł
Dodatkowo mamy także do zdobycia trzy nagrody dodatkowe:
 • Gold - 10.000 zł
 • Silver - 5.000 zł
 • Bronze - 2.000 zł
Są to jednak nagrody w formie bonu do wykorzystania na świadczenia reklamowe w serwisach internetowych. Aby się o nie ubiegać należy przesłać na adres kontakt@zgarnijpremie.pl odpowiedzi na 5 pytań podane poniżej.

Pytania konkursowe po dodatkową premię
Pytania nie są trudne: co jest ważne w rachunku firmowym, dlaczego taki rachunek a nie inny, co nas zainspirowało do jego otwarcia to pytania na które każdy bez problemu odpowie. Czy mamy inny rachunek oraz jak można by było otwierać rachunek w przyszłości też nie są trudne.

Słowem spróbować nie zaszkodzi, na pewno nikt na tym nie straci, zaś zyskać można całkiem sporo. Można to nawet potraktować jako zabawę, bowiem organizator będzie brać pod uwagę kreatywność oraz atrakcyjność odpowiedzi. Mi jedynie pozostaje życzyć Wam powodzenia :)

1. Regulamin promocji Zgarnij premię 120 zł z Alior bank
2. Regulamin promocji 1500 zł dla firm dla posiadaczy iKonta Biznes

4 komentarze:

 1. Jest jeszcze druga promocja. Widnieje na stronie Aliora, 200 zł za założenie konta IKonto Biznes. ??

  Miałem dziś przygodę, chyba wartą podzielenia się. Korzystając z wolnej chwili postanowiłem sobie założyć konto firmowe z promocji bankier.pl (powyżej). Wszystkie wnioski wypełniłem, przelew weryfikacyjne, takie tam. Niestety wywaliło mi coś przy wysyłaniu przelewu... (komputery...).
  Wniosek jakby poszedł, ale nie dostałem potwierdzeń czy się zrealizował. Tak czy siak, dzwonię na infolinie.

  Pan z infolinii zaskoczony, 'pierwsze słyszę o promocji bankier.pl... Konsternacja. Ale jest promocja 200 zł za założenie konta firmowego, może pan sprawdzić na stronie.'

  Warunki wszystko to samo, też kończy się jutro, dodatkowe 200 PLN powinni wypłacić do 15.01.2018. ... No to założyłem :)

  I teraz pytanie. Czy załapie się jeszcze na promocję bankier.pl? Wykorzystałem błąd systemu? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest akcja specjalna, więc nic dziwnego, że w banku zwykły pracownik o niej nie wie. Tego typu akcje obsługuje organizator czyli bankier, a nie alior.

   Zgłosiłem już sprawę do organizatora, ale pewnie się zajmą tym dopiero w środę, gdyż 2 stycznia nikt tam nie pracuje. Na pewno zajmą się tą sprawą, sam zgłosiłem problem ze zgłoszeniem wniosku na zwykłe konto. Jeśli to nie problem będę też wdzięczny za kontakt mailowy.

   Usuń
 2. Bardzo ciężko jest mi zebrać spektrum ciekawych ofert bankowych dla biznesu. Na przykład wraz z otwieraniem działalności widziałem oferty księgowości online od banków, jednak okazało się, że tutaj lepszym trafem okazało się wybranie niezależnej firmy. Które według Pana oferty rachunków firmowych wyglądają obecnie najlepiej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie posiadam firmy, więc nie wiem do końca co liczy się dla firmy w przypadku konta. Na blogu przyjmuję zasadę identyczną jak dla Kowalskiego - nie ma konta idealnego, warto mieć ich kilka i z każdego wyciągać to co najlepsze.
   W przypadku firm najlepsze oferty mają zwykle Alior, Idea bank oraz mBank i to te banki najczęściej opisuję. Pozostałe nie oferują bonusów za założenie konta firmowego.

   Usuń