piątek, 15 września 2017

Ostatni dzwonek na 750 zł do zgarnięcia w nowej edycji Money Mania 11


W ten weekend kończy się bez wątpienia najlepsza oferta września wśród promocji bankowych. Omówiona wczoraj oferta 600 zł w Pocztowym mimo pokaźnej premii jest beznadziejna, nie można jednak tego powiedzieć o kończącej się w niedzielę o północy Money Manii 11.

Na chwilę obecną to właśnie mBank pozwala na zgarnięcie największej premii za założenie konta. Była o tym mowa w artykule 650 zł za założenie konta w mBanku w promocji Lepiej z eKontem. Teraz dodatkowo można zdobyć bon na 100 zł do empiku.

Kto może wziąć udział w Money Manii? Póki co nic się nie zmienia w definicji nowego klienta i w dalszym ciągu nowy dla mBanku to taki co nie miał tutaj konta od 1 stycznia 2016. Wyklucza to zatem uczestników Money Manii z ubiegłego roku.

Dedykowany link do rejestracji w MoneyMania 11 dla łącznej premii 750 zł

Powyższy link rejestracyjny będzie ważny do 17 września 2017. Ponieważ jest to akcja specjalna organizowana poza bankiem, na dedykowanej stronie rejestrujemy się w akcji zostawiając naszego maila. Dzięki temu dostaniemy na pocztę link do aktywacji konta standard i prawo do dodatkowej premii. 

 

1. Bon na 100 zł do empiku
Jak zwykle w Money Manii warunki do spełnienia są banalne. eKonto w mBanku trzeba otworzyć do 30 września 2017. W ciągu aż dwóch następnych miesięcy, a więc do 30 listopada wystarczy wykonać tylko 5 płatności kartą na dowolną kwotę i to wszystko.
Warunek na dobrą sprawę można wykonać w ciągu jednych zakupów, więc jest to warunek bardzo łatwy. Ale na dobrą sprawę jest jeszcze łatwiej niż łatwo, bo w zasadzie nie trzeba robić nic o czym niżej.

Informacja o przyznaniu bonu dotrze do nas do 18 grudnia 2017. Podobnie jak to było w przypadku MM10 bon z unikalnym numerem dostaniemy na maila. Będzie go można zrealizować w empiku w terminie 180 dni od 18 grudnia. 

Harmonogram MoneyManii 11

2. 650 zł premii na konto od mBanku
Na dobrą sprawę nie trzeba robić nic, bowiem w mBanku trwa promocja konta w której do zgarnięcia jest 650 zł. Wykonując warunki mBankowe spełniamy zarazem warunki organizatora Money Manii więc niejako premia 100 zł do empiku załatwia się sama:)

Jak zdobyć 650 zł w formie obrazkowej:)

A co trzeba zrobić by zgarnąć 650 zł? Tu już jest nieco trudniej co omówiłem już w osobnym artykule o drugiej edycji promocji Lepiej z eKontem. Przypomnę więc w skrócie, że należy przez 5 miesięcy spełniać dwa warunki:
  • przelewać na konto 1000 zł
  • płacić kartą minimum na 250 zł 
za zakupy bank będzie nam wówczas zwracać 4% od wartości zakupu. Im więcej wydamy, tym większy będzie zwrot, ale limit miesięczny zwrotu to 130 zł. Po 5 miesiącach daje to nam owe 650 zł.

Dodatkowy bonusik na zatrzymanie klienta

3 Dwuletnia gwarancja niezmienności ceny
Wielu z nas po zgarnięciu premii zamyka konto sam zresztą tak zrobiłem w poprzedniej edycji Money Manii z mBankiem. Sześciokolorowiec zdaje sobie z tego sprawę, że tak jest i aby zatrzymać klientów tym razem daje dwuletnią gwarancję niezmienności ceny typu za zero. Co zaś jest za zero można zobaczyć na powyższym obrazku.


Dedykowany link do rejestracji w MoneyMania 11 dla łącznej premii 750 zł

Na koniec warto przypomnieć, że do 17 września macie możliwość zgarnięcia podwójnej premii. Po tej dacie będzie można założyć już tylko samo eKonto dla 650 zł bez empiku. Ta druga promocja potrwa bowiem niezależnie do 10 stycznia 2018, o czym pisałem już w artykule z początku sierpnia.

1. Regulamin MoneyManii 11 dla 100 zł do empiku
2. Regulamin dla premii 650 zł w promocji Lepiej z eKontem II

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz