niedziela, 25 października 2020

Ostatni dzwonek na 350 zł do Decathlonu z Paribas

Zostały ostatnie dni, aby skorzystać z oferty konta Paribas. Zgarnąć można 350 zł w bonach do Decathlonu oraz piłkę tenisową ;) Chętni na łatwe zdobycie kasy mają jeszcze ostanie 3 dni by to zrobić. Przypomnijmy zasady promocji.


Tutaj zgarniesz 350 zł w nowej promocji Paribasa

Kto może z tego skorzystać?  Tutaj na szczęście nic się nie zmieniło w stosunku do ostatnich promocji, w dalszym ciągu można wracać po nową premię, jeśli ktoś miał 15 miesięcy przerwy w posiadaniu konta w Paribas.

 Datę zakończenia ustawiono na 28 października 2020 r.  Promocyjna pula została teraz ograniczona jeszcze bardziej do zaledwie 750 sztuk, więc warto się pospieszyć by załapać się na fajną kasę.

A co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł i piłkę tenisową?

Jak to zwykle bywa, premia będzie w kilku częściach, a dokładniej w trzech.

1) Pierwsza część - ekarta podarunkowa do Decathlonu o wartości 150 zł oraz piłka tenisowa za założenie konta i w listopadzie:  min 5 transakcji BLIK-iem oraz 1 przelew online lub apką

2) Druga część -  ekarta podarunkowa do Decathlonu o wartości 100 zł za spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody oraz w grudniu:  min. 5 transakcji BLIK-em oraz  1 przelew (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile).

3) Trzecia nagroda -  ekarta podarunkowa do Decathlonu o wartości 100 zł  za spełnienie warunków do otrzymania drugiej nagrody oraz w styczniu 2021 r. wykonać należy min. 5 transakcji BLIK-iem oraz − min. 1 przelew (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile)

Suma sumarum każdego miesiąca musimy zrobić min. 5 transakcji BLIK-em oraz min. 1 przelew żeby otrzymać promocyjne kody do Decathlonu. I tyle. Czekamy na bony żeby spożytkować kasę w Decathlonie.

Na koniec warto przypomnieć o ofercie karty kredytowej Paribas, gdzie możemy zyskać dodatkowe 300 zł do Allegro. Wystarczy pokombinować, by połączyć dwie promocję, a wpadnie nam do kieszeni całkiem przyzwoita premia.


Regulamin promocji "Krótka piłka"

1 komentarz:

  1. najcenniejsza jest... piłka.
    Warto o nią zagrać a potem piłką grać...
    2 w 1. dwa w jednym czyli trzy w sumie.

    OdpowiedzUsuń