poniedziałek, 13 lipca 2015

500 zł rabatu na kurs językowy za wypełnienie ankiety


Wakacje to okres w którym pozwalamy sobie na więcej. Dni są dłuższe, energii mamy więcej niż w innych porach roku. To teraz właśnie jest okazja by zrobić to co zwykle w ciągu roku odkładamy na później.

Większość ludzi wyjeżdża na wakacje do innych krajów. Przekonujemy się wówczas jak potrzebna w życiu jest znajomość języków. Dziś zdecydowana większość ludzi zna już angielski, ale wielu ludzi ciągle jest niezadowolona z poziomu znajomości i chętnie by się podszkoliła w tym zakresie.

Inni zaś chętnie zaczęliby się uczyć drugiego języka, czy to włoskiego czy też hiszpańskiego. Moda na znajomość języków trwa nadal, choć ich nauka nie należy do tanich. Jest jednak możliwość na zgarnięcie 500 zł na naukę wymarzonego języka:) Wystarczy po prostu tak jak w poprzednich ankietach, omawianych co poniedziałek na blogu, odpowiedzieć na 3 krótkie pytania. Znów są to banalne pytania wielokrotnego wyboru, w których zaznaczamy jedną opcję jaka najbardziej nam pasuje i po sprawie.

Tym razem mamy następujące pytania: 
  • jakiego języka obcego chciałbyś się nauczyć
  • czy jeśli mógłbyś podnieść o jeden poziom swój język obcy przez okres wakacji to czy byś to zrobił 
  • co jest dla ciebie ważne przy wyborze dodatkowych zajęć z języków obcych
w zamian otrzymujemy prawo do 500 zł rabatu.
Link do wypełnienia krótkiej ankiety gwarantującej 500 zł na naukę języka.

Promocja jest skierowana do osób które ukończyły co najmniej 16 lat, więc gimnazjaliści z niej nie skorzystają. Potrwa ona do końca wakacji czyli 31 sierpnia. Oferta dotyczy wakacyjnego kursu językowego trwającego miesiąc + roczny standardowy w dowolnej szkole empik w całej Polsce.Decyzję o wzmożonej nauce języka podejmuje się najczęściej po powrocie z zagranicy. Być może przyda się komuś owa ankieta, w końcu wypełnić ją jest nietrudno, a rabat jest dość duży.  Warto jednak i tak będzie porównać ceny z innymi szkołami.

Jak widać ankiety, do niedawna darmowe, pozwalają na uzyskanie fajne rabaty. Przed dwoma tygodniami zaprezentowałem pierwszą z bonusem do heppin, tydzień temu drugą do Yves Rocher. Obie dawały bonus w postaci 50 zł na zakupy. Teraz rabat jest 10 razy większy i nie trzeba wydawać żadnej kasy by go uzyskać:)

Na koniec zostawiam regulamin promocji empik school 500 zł rabatu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz